NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ! Vkusný RD s bazénom,rekonš.,veľká záhrada,Trenč.Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 95 m²

PREDANÉ! AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa vkusný a príjemný samostatne stojaci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

219,000 € 2305 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 68 m²

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave.

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 1985 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: komerčný priestor 28 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 28 m²

AstonReal Vám ponúka v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8 na prenájom priestor o celko

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: 2,5 izbový byt - 59m2, s balkónom, Ružomberok - Plavisko

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²

PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme Rodinný dom v okrese Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Tvrdošín. Dom v okolí Tvrdošína do 5 km. Rodi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Tvrdošín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Kancelárske priestory 134 m2 v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 122 m²

AstonReal ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárske

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj útulný rekreačný domček v lone prírody - Delava

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 48 m²

AstonReal: Ak hľadáte oddych od pracovného a mestského zhonu a hľadáte pokoj v prírode, nie ste

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba- 3izbovy byt s balkónom a obrovskou terasou 180m2, Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 180 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : 3 izbový byt v meste Svit s balkónom a nád

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

360,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 2 izbový byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

110,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Upresniť hľadanie