3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²
Pripravujeme do ponuky! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na pr
159,800 € 2620 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²
AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (
470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b
225,000 € 4018 €/m²
1 izbový byt | Ružomberok | 0 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v RUŽOMBERKU. Lokalita Polík, centrum, Plavisko. Rozl
90,000 €
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.
87,000 €
2 izbový byt | Poprad | 0 m²
AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Centrum | 1,300 m²
Výborná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! AstonReal ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, a to his
1,500,000 € 1154 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 880 m²
AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá
200 €/m2 200 €/m2
3 izbový byt | Beluša | 62 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa
140,000 € 2258 €/m²
1 izbový byt | Moravská | 40 m²
AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou
100,000 € 2500 €/m²
1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²
Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť
95,000 € 2111 €/m²
4 izbový byt | Bysterec | 80 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,
170,000 € 2125 €/m²
2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²
Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o
210 €/m2 210 €/m2
3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Streženice | 874 m²
AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katast
10,000 € 11 €/m²
1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²
AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis
94,000 € 2686 €/m²
1 izbový byt | 41 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v
120,000 € 2927 €/m²
3 izbový byt | Fončorda | 0 m²
AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi
340,000 € 2125 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk
134,000 € 1718 €/m²
Orná pôda | Záriečie | 4,126 m²
Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v katastrálnom území Záriečie. Poz
25,000 € 6 €/m²
2 izbový byt | Národná | 64 m²
Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Letná | 50 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta
150,000 € 3000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.