Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán - HREBIENOK RESORT I - 55 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 33 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

396,000 € 12000 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme Rodinný dom, POVAŽSKÁ BYSTRICA a okolie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta rodinný dom v POVAŽSKEJ BYSTRICI. Cena nehnute

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

160,000 €

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 3i byt do 135.000,- €, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

135,000 €

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! historická budova v CENTRE mesta B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 1,300 m²

Výborná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! AstonReal ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, a to his

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,500,000 € 1154 €/m²

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 3-izbový byt v Púchove a blízke okolie do 10km

Reality Beluša

3 izbový byt | Beluša | 62 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Beluša

140,000 € 2258 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre našu klientku 1-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

1 izbový byt | Moravská | 40 m²

AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Púchov

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predané! 3 izbový byt 82 m2 po rekonštrukcii, Palúdzka - LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²

AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj:2-izbový RODINNÝ DOM s pozemkom 173 m2, Turč. Kľačany

Reality Martin

Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²

AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

199,900 € 2856 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačná chata - pozemok 1333m2, Ružomberok - Nižné Matejkovo

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 60 m²

- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

139,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Administratívne, kancelárske priestory - J. Jančeka

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

AstonReal ponúka na prenájom moderné priestory o výmere 200m2 v novopostavenej budove na ulici

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Útulný, zariadený 2-izbový byt s balkónom- Za cintorínom

Reality Púchov

2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 41 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 2927 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22990)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Upresniť hľadanie