Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predané! 3 izbový byt 82 m2 po rekonštrukcii, Palúdzka - LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²

AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj:2-izbový RODINNÝ DOM s pozemkom 173 m2, Turč. Kľačany

Reality Martin

Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²

AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

199,900 € 2856 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačná chata - pozemok 1333m2, Ružomberok - Nižné Matejkovo

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 60 m²

- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

139,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Administratívne, kancelárske priestory - J. Jančeka

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

AstonReal ponúka na prenájom moderné priestory o výmere 200m2 v novopostavenej budove na ulici

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj:5-izb. 2 -Generačný RD s pozemkom 1284 m2, Dražkovce

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

340,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rozsiahlý pozemok s investičným potenciálom o výmere 4.126 m2

Reality Záriečie

Orná pôda | Záriečie | 4,126 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v katastrálnom území Záriečie. Poz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Záriečie

25,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na chov včiel Streženice- 874 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | Streženice | 874 m²

AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katast

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

10,000 € 11 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta 2-garzonku Bratislava- Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

94,000 € 2686 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 290m2, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

PREDANÁ CHATA pod lesom, Veľká Lúka

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj zrubovú rekreačnú chatu, v krásnom prostredí po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horovce

154,000 € 1656 €/m²

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti ZÁZRIVÁ - 5km od Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Terchová

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

126,500 € 1807 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: pozemok na IBV - 1176m2 - Liptovská Štiavnica

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

99,000 € 84 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Útulný, zariadený 2-izbový byt s balkónom- Za cintorínom

Reality Púchov

2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 41 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 2927 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22990)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie