Slnečný rekreačný pozemok v tichej lokalite pod lesom- Zbora 4.705m2

Reality Dohňany

Rekreačný pozemok | Zbora | 4,705 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rekreačný pozemok v Zbore o celkovej rozlohe 4.

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

23,500 € 5 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta 2-garzonku Bratislava- Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

94,000 € 2686 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

PREDANÉ! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na predaj vkusný, mo

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM, obývateľný,3-4 izbový,pozemok cca 500 m2,Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

330,000 €

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 646m2, Ružomberok - Do Dielca

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²

- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

Predaj! Moderný rodinný dom – Liptovské Beharovce okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 1801 €/m²

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská chalupa s dušou - Liptovské Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 85 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Magurská | 70 m²

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie