Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Poprad - Žakovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Poprad

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

2 izbový Rekreačný apartmán Vys.Tatry-Veľká Lomnica 57 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 57 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rekreačný apartmán vo Vysokých

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 3246 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

PREDAJ-St.pozemok - Vys.Tatry - Štrba - 976 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

164,000 € 168 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Priestor na prevádzkovanie služieb,26m2,Kapitulská ul.,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 26 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov na prenájom priestor vhodný na prevádzkovanie služieb -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Reality Námestovo

1 izbový byt | Štefánikova | 35 m²

PREDANÝ !!! Tento byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Námestovo

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 78 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ Záhrada s chatkou, 377m2, Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Srnková | 377 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Magurská | 70 m²

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Krásny priestranný 5-izbový RD, 300m2, pozemok 1.008m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jahodová | 300 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný sam

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj:Prerobený 4-izbový RODINNÝ DOM, pozemok 675 m2, Diviaky

Reality Martin

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj prerobený 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach ča

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23018)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie