RODINNÝ DOM, pozemok 290m2, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Vinohrad s chatkou, 2 862m2, parkovanie, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Vinica, chmelnica | Čachtická | 2,862 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj vinohrad so záhradnou murovanou chat

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

63,000 € 22 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA! 2-izbový byt , 62 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 62 m²

Astonreal ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači. Byt má veľkú

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

246,990 € 3984 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA: 6-izbová CHATA, VL pozemok 484 m2 v Martine

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Stráne | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj zariadenú 6-izbovú CHATU v Martine pod Lanovkou na vstupe na Martins

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

439,000 € 2439 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izb. byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, v lokalite Veľký Bysterec. Byt

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

140,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Predaj:RD, rozdelený na 2 Byty s pozemkom 713 m2 Vrútky

Reality Martin

Rodinný dom | Hájska | 130 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 5 izbový Rodinný Dom s pozemkom 713 m2 na Karvaša

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

229,000 € 1762 €/m²

člen NARKS

Predaj:5-izb. 2 -Generačný RD s pozemkom 1284 m2, Dražkovce

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

340,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

Predaj:2-izbový RODINNÝ DOM s pozemkom 173 m2, Turč. Kľačany

Reality Martin

Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²

AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Martin

199,900 € 2856 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 1izbový byt - RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Ružomberok | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v RUŽOMBERKU. Lokalita Polík, centrum, Plavisko. Rozl

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

90,000 €

člen NARKS

PREDAJ: pozemok na IBV - 1176m2 - Liptovská Štiavnica

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

99,000 € 84 €/m²

člen NARKS

Predané: Priestor na podnikanie - 27m2 - Ružomberok - Madačova ul.

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | M. Madačova | 27 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj priestor vhodný na kanceláriu alebo obchod. Priestor sa na

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačná chata - pozemok 1333m2, Ružomberok - Nižné Matejkovo

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 60 m²

- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

139,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Vkusný 2-izbový ateliér, 58m, Pod Sokolice,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 58 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj pekný, priestranný a vkusný 2-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

137,000 € 2362 €/m²

člen NARKS

OZVITE sa mi a PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | Krásna Hôrka | 120 m²

PREDANÉ!!! Tento DOM má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre našu klientku 1-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

1 izbový byt | Moravská | 40 m²

AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Púchov

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Útulný, zariadený 2-izbový byt s balkónom- Za cintorínom

Reality Púchov

2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23019)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie