Súrne hľadáme 1-izbový byt v Trstenej

Reality Trstená

1 izbový byt | Trstená | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Trstená

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

Rôznorodo využiteľné priestory na prenájom, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Zlatovská | 2,302 m²

Aston Real ponúka na prenájom dvojpodlažnú budovu so širokým spektrom využitia na Zlatovskej ul

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Investičný rovinatý pozemok v intraviláne- Púchov 3231 m2

Reality Púchov

Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

119,000 € 37 €/m²

člen NARKS

POSLEDNÝ v ponuke - stavebný pozemok o rozlohe 1265m2- Zbora

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

38,500 € 30 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME 3i byt s balkónom, výťah, PÚCHOV - Mládežnícka, Okružná, Dvory

Reality Púchov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Púchov

145,000 €

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok na exponovanom mieste na účel občianskej vybavenosti

Reality Púchov

Komerčná zóna | Vsetínska | 2,281 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na exponovanom mieste na účel občian

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

156,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 91.147m2

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Čertov | 91,147 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ !!! volajte, píšte, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ !!!

Reality Turecká

Chalupa, rekreačný domček | Turecká | 250 m²

PREDANÉ !!! AJ Tento DOM už má nových majiteľov a ja ďakujem bývalým majiteľom za dôveru. Ozvi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turecká

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 1-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Lánska | 40 m²

AstonReal veľmi súrne hľadá pre našu klientku 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Balkón podmien

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

93,000 € 2325 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta 2-izbový byt v meste Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

AstonReal hľadá súrne pre klienta 2-izb.byt v meste Skalica. Lokalita Clementisova, prípadne Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 49 m2 + 2 pivnice, Svit

Reality Svit

2 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 49 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 49 m² nachádzajúci sa v meste Svit na ulici Kpt. Nále

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: KRČMIČKA v Starej Sásovej pri futbalovom štadióne

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | Na Zábave | 270 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej l

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

149,000 € 552 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23021)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Upresniť hľadanie