Rozsiahlý pozemok s investičným potenciálom o výmere 4.126 m2

Reality Záriečie

Orná pôda | Záriečie | 4,126 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v katastrálnom území Záriečie. Poz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Záriečie

25,000 € 6 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Zámočnícka dielňa/ Výrobný priestor- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | ČSA | 198 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka do prenájmu Zámočnícku dielňu/ výrobné priestory v centre

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horovce

154,000 € 1656 €/m²

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 3-izbový byt v Púchove a blízke okolie do 10km

Reality Beluša

3 izbový byt | Beluša | 62 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Beluša

140,000 € 2258 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

Investičný lesný pozemok, rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Pekný slnečný rekreačný pozemok v lone prírody Nimnica

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,232 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3232 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

23,000 € 7 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme Rodinný dom, POVAŽSKÁ BYSTRICA a okolie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta rodinný dom v POVAŽSKEJ BYSTRICI. Cena nehnute

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

160,000 €

člen NARKS

Pozemok vhodný na chov včiel Streženice- 874 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | Streženice | 874 m²

AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katast

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

10,000 € 11 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta 3i byt s balkónom, POVAŽSKÁ BYSTRICA - Lánska, SNP

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v POVAŽSKEJ BYSTRICI, ulica Lánska

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

135,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 62 m2, do 87.000,- €, SKALICA

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Skalica

87,000 €

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Slanská | 80 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej mestske

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti ZÁZRIVÁ - 5km od Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Terchová

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta CHATU, do 260.000,- €, DONOVALY

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta CHATU v lokalite DONOVALY. Cena nehnuteľnosti

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

260,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT !! hľadáme CHATU do 80.000 €, B. BYSTRICA a OKOLIE

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal SÚRNE hľadá pre klienta CHATU v lokalite Banská Bystrica a okolie

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Bystrica

80,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM, obývateľný,3-4 izbový,pozemok cca 500 m2,Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

330,000 €

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (751)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Upresniť hľadanie