Objekt pre obchod | Koniarekova | 155 m²
+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++ Kamenár&Partners Vám dáva exk
147,800 € 954 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 30 m²
+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++ Kamenár&Partners Vám ponúka e
62,000 € 2067 €/m²
2 izbový byt | Veterná | 88 m²
+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++ Kamenár&Partners Vám
820 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Novomestská | 52 m²
+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- ++++ Kamenár&Partn
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Golfová | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Lužia
419,000 € 2394 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova
55,000 € 79 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²
Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút
Info v RK
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá
279,900 € 1686 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 110 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s vynikajúcim potenciálom
359,000 € 3264 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²
KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej ob
125,000 € 1667 €/m²
4 izbový byt | Údolná | 99 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru
439,000 € 4434 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 90 m² vo vyhľadávanej lokalite Sih
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 149 m²
Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach, určený pre tých, kt
177,000 € 1188 €/m²
Vidiecky dom | 1,833 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr
55,000 € 30 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 38 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská
169,990 € 4473 €/m²
Zmiešaná zóna | 1,525 m²
Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok v obci Horná Potôň, okres Dunajská Str
188,000 € 123 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 770 m²
Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Župčany, len 8 minút autom od mesta Prešov a
98,400 € 128 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n
82,990 € 103 €/m²
Záhrada | Chrámec | 635 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn
2,990 € 5 €/m²
3 izbový byt | Teplická | 78 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s
47,900 € 614 €/m²
Garáž | 18 m²
TUreality ponúka na predaj garáž ktorá sa nachádza na Bánovskej ceste. Garáž je betónová, suchá
23,990 € 1333 €/m²
Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²
Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v
49,900 € 780 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 79 m²
Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,
890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.