2-izb. klimatizovaný v novostavbe s loggiou a 2 parkovacími miestami v Slnečniciach - Bratislava Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41.67 m²

Ponúkame na prenájom príjemný klimatizovanýa a kompletne zariadený 2-izb. byt v modernej novost

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

NUERA︱KLINGERKA - 3-izbový byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Súkennícka | 75.6 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt v projekte Kl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s dvomi balkónmi v historickom centre Liptovského Mikuláša (210)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 67.65 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

267,900 € 3960 €/m²

BOHÚNKA | Komfortný 3-izbový byt s balkónom v centre Liptovského Mikuláša (309)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 64.14 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,900 € 3927 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s veľkou záhradou v centre Liptovského Mikuláša (106)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 77.82 m²

Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

333,900 € 4291 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt v historickom centre Liptovského Mikuláša (205)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 51.15 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,900 € 4319 €/m²

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 1,5i apartmán s výhľadom do vnútrobloku, Blok D

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²

Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 7209 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v historickom centre Liptovského Mikuláša (407)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 57.25 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,900 € 4313 €/m²

3-izbový byt (B803) s veľkou terasou v novostavbe Hríby

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 69 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 3-izbový byt v novom projekte Hríby na Bystrickej ceste v Ruž

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

277,323 € 4019 €/m²

Moderný projekt Hríby - 3 izbový byt (A801)

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 76.99 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe projek

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

290,903 € 3778 €/m²

Projekt Hríby - priestranný 4 izbový byt (A701)

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Bystrická cesta | 101 m²

Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj komfortný a priestranný 4-izbový byt v novostavbe projektu Hr

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

340,373 € 3370 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt v projekte Scenéria (302)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²

Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

257,900 € 3037 €/m²

2-izbový byt v exkluzívnom projekte Scenéria Žilina (106)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 1950 €/m²

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 0 m²

Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chat

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok obec Čremošné FM1977

Reality Čremošné

Pozemok pre rodinné domy | Čremošné | 1,297 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v malebn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čremošné

54,880 € 42 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny rodinný dom v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Môťovská | 256 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom v samotnom centre Zvolena, kto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

485,000 € 1895 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

BV REAL Na predaj rodinný dom s pozemkom Horná Štubňa FM1760

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

48,000 € 63 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL na predaj stavebný pozemok Cigeľ okres Prievidza FM1937

Reality Cigeľ

Pozemok pre rodinné domy | - | 878 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

87,990 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok obec Horná Ves FM1911

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,916 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci H

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

17 €/m2 17 €/m2

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj záhrada 348 m2 Handlová FM1954

Reality Handlová

Záhrada | - | 348 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradu v meste

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

12,900 € 37 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok Bánovce nad Bebravou FM1859

Reality Bánovce nad Bebravou

Iný stavebný pozemok | - | 1,042 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny inves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

182,999 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (23015)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie