4 izbový byt | Bystrická cesta | 101 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj komfortný a priestranný 4-izbový byt v novostavbe projektu Hr
340,373 € 3370 €/m²
3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²
Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá
257,900 € 3037 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-
189,900 € 1950 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²
PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí
Cena dohodou
3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²
Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre
Cena dohodou
4 izbový byt | Školská | 100.64 m²
Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko
426,900 € 4242 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 0 m²
Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chat
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Čremošné | 1,297 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v malebn
54,880 € 42 €/m²
Rodinný dom | Môťovská | 256 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom v samotnom centre Zvolena, kto
485,000 € 1895 €/m²
Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec
48,000 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 878 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok
87,990 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,916 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci H
17 €/m2 17 €/m2
Záhrada | - | 348 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradu v meste
12,900 € 37 €/m²
Iný stavebný pozemok | - | 1,042 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny inves
182,999 € 176 €/m²
Objekt pre obchod | Koniarekova | 155 m²
+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++ Kamenár&Partners Vám dáva exk
147,800 € 954 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 30 m²
+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++ Kamenár&Partners Vám ponúka e
62,000 € 2067 €/m²
2 izbový byt | Veterná | 88 m²
+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++ Kamenár&Partners Vám
820 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Novomestská | 52 m²
+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- ++++ Kamenár&Partn
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Golfová | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Lužia
419,000 € 2394 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova
55,000 € 79 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²
Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút
Info v RK
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá
279,900 € 1686 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 110 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s vynikajúcim potenciálom
359,000 € 3264 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²
KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej ob
125,000 € 1667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.