Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi teras

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom so záhradou v Bratislave na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,000 € 3494 €/m²

člen NARKS

Predaj- veľký stavebný pozemok pre dom alebo dva dvojdomy- spolu 8 bytových jednotiek (1024 m2) priamo pri Anna parku, ul. Platanová, Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

260 € 0 €/m²

člen NARKS

5-izb. rodinný dom na prenájom – Koliba – Trinásta ul./ 5-room family house for rent – Bratislava III. - Koliba – Trinásta st.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 245 m²

5-izb. rodinný dom na prenájom – Koliba – Trinásta ul. Prenajmeme 5-izbový rodinný dom na Kolib

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj–priestranný 5-izb. rodinný dom (ÚP 260,85 m2, pozemok 630 m2) s bazénom, saunou a samostatnou garážou, ul. Slobody, Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Slobody | 260.85 m²

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj kvalitne postavený rodinný dom v pokojn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Topoľčany

289,000 € 1108 €/m²

člen NARKS

Predaj- 4-izb. nízkoenergetická novostavba RD s 3 x parkingom ( ÚP 107 m2 + 20 m2 terasa, 238 m2 pozemok) v novej štvrti obce Banka, ul. Moravanská- v tesnej blízkosti liečebných kúpeľov v Piešťanoch

Reality Banka

Rodinný dom | Moravanská | 107 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 4- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2020)

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Domy na predaj Banka

269,900 € 2522 €/m²

člen NARKS

Pozemok na prenájom pri hlavnej ceste-Trnavská cesta, 1500 - 2400 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Trnavská cesta | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom pozemok na frekventovanej ceste v lokalite s obchodnými a skladovými prevá

Publikované: 22.09.2015 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Exkluzívny administratívny priestor o výmere 151,90 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 151.9 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívna budova Grösslingova, 18 parkingov - centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Grösslingova | 1,035 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na Grösslingovej ul., ktorá vznikla rekonštrukciou histor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,900,000 € 2802 €/m²

člen NARKS

Skladové priestory s vykurovaním a príp. s kanceláriámi a parkovaním v Bratislave III.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 7,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v skladovo-kancelárskom areáli v Bratislave III. – m.č.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

Administratívna budova na Kramároch, úžitková plocha 1.490 m².

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Na Revíne | 1,490.58 m²

Objekt sa nachádza na Kramároch, katastrálne územie Vinohrady. Budova je samostatne stojaca, si

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,200,000 € 1476 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku 702 m² v centre Pezinka

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Holubyho | 702 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom Schillerova - Havlíčkova ulica na rozľahlom pozemku – Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Schillerova | 290 m²

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- exkluzívna a kvalitná 6- izb. rodinná vila (ÚP 393,62 m2 + terasy 141,29 m2, 1000 m2 pozemok) so samostatným wellness a vonkajším vyhrievaným bazénom, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 394 m²

Ponúkame na predaj luxusne vybavenú, priestrannú a kvalitnú rodinnú vilu so samostatným wellnes

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.03.2025
Domy na predaj Dunajská Lužná

1,299,000 € 3297 €/m²

člen NARKS

Obchodno - administratívne priestory o výmere 79,15 m² v historickej budove po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Panenská | 79.15 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

SOM NAJLEPŠÍ .......3 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ......3PKT...PARKING V CENE

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

308,000 € 3864 €/m²

člen NARKS

Nebytový priestor (showroom, kancelária) v novostavbe NUPPU 165 m2, od 1.6.2026.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.8 m²

-novostavba polyfunčného komplexu Hraničná ulica -holopriestor (všetko okrem podláh je priprave

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelária 17,70 m² v administratívnej budove na Hattalovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 17.7 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu na Hattalovej 12/A, (bývalá TESLA). Miestnosť sa nachádza na 5.

Publikované: 09.11.2022 Aktualizované: 12.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

115 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderné skladové priestory v skladovo-logistickom areáli

Reality Lozorno

Priestor pre sklad | Lozorno | 17,000 m²

Prenajmeme moderné skladové priestory v logistickom areáli. V rámci priestorov je možné vytvor

Publikované: 28.06.2019 Aktualizované: 08.10.2021
Priestory na prenájom Lozorno

Cena dohodou

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 85,5 m² v historickej budove po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (751)
Upresniť hľadanie