TARGETreal | Na predaj rodinný dom pri potoku s čarovným pozemkom 884 m² v obci Horná Štubňa - Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame vám príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v malebnej obci Horná Štubňa. Tento starší dom s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,000 € 891 €/m²

Top
Top

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, obec Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa 325 | 152 m²

Rodinný dom v obci Horná Štubňa v blízkosti kúpeľného mesta Turčianske Teplice Lokalita: Ho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

99,000 € 651 €/m²

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, obec Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa 325 | 152 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Horná Štubňa

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v pôvodnom stave v tichej lokalite – Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Horná Štubňa, situovaný v pokojnom a tichom pros

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

98,000 € 521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt – Horná Štubňa, len 4 km od Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

1 izbový byt | Nezadaná | 38 m²

Ponúkame na predaj štýlový a útulný 1-izbový byt, 38 m2, v obci Horná Štubňa, vzdialenej iba 4

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Horná Štubňa

62,000 € 1632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Hornej Štubni

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | - | 120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Hornej Štubni, ktorý vám umožní okamžité nasťahov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 862 m²

Viacgeneračný dom na Hornej Štubni Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestra

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

165,000 € 191 €/m²

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 704 m²

Rodinný dom na predaj – Horná Štubňa (len pár minút od kúpeľného mesta Turčianske Teplice) Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

99,000 € 141 €/m²

HORNÁ ŠTUBŇA - stavebný pozemok /1003 m2/

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,003 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s výmerou 1003 m2 s asfaltovou prístupovou cestou na ok

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

27,000 € 27 €/m²

HORNÁ ŠTUBŇA - stavebný pozemok /1003 m2/

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,003 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

27,000 € 27 €/m²

TARGETreal | BEZKONKURENČNÁ CENA Na predaj, Vidiecke sídlo, Turčianske Teplice, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 370 m²

Objavte Svoje Vysnené Vidiecke Sídlo v Hornom Turci PRI BEZKONKURENČNEJ CENE! Pre tých, ktorí

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

310,000 € 838 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal|slnečná záhrada - Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,104 m²

TARGETreal vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný záhradu o výmere 1104 m2, nachádzajúca sa v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

18 €/m2 18 €/m2

Investičná príležitosť – rodinný dom s potenciálom pri Turčianskych Tepliciach

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Na predaj rodinný dom v obci Horná Štubňa, situovaný v pokojnej časti obce, len niekoľko minút

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

115,000 € 1045 €/m²

Exkluzívna investičná príležitosť v srdci Turca – rodinný dom Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 385 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť získať priestranný rodinný dom v obci Horná Štubňa, v a

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

165,000 € 429 €/m²

TARGETreal | NA PREDAJ RODINNÝ DOM HORNÁ ŠTUBŇA - DOMOV, KDE VONIA ZÁHRADA A ČAS SA SPOMAĽUJE

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 123 m²

DOMOV, KDE VONIA ZÁHRADA A ČAS SA SPOMAĽUJE Ak tú

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Horná Štubňa

249,000 € 2024 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | BEZKONKURENČNÁ CENA Na predaj, Vidiecky dom, Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Chalupa, rekreačný domček | nie je | 370 m²

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Horná Štubňa

310,000 € 838 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 510 m²

Beplan reality ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Horná Štubň

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

25,000 € 49 €/m²

Na predaj pozemok v obci Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rekreačný pozemok | - | 0 m²

Beplan reality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce H

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

13,000 €

BV REAL Na predaj rodinný dom s pozemkom Horná Štubňa FM1760

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

48,000 € 63 €/m²

Na predaj, 1i byt, Horná Štubňa, RES GROUP

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 1i rodinný dom v dvojdome v Hornej Štubni. Dom je v pôvodnom stave vhodný n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,900 € 907 €/m²

Na predaj rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii v obci Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Základná ponuka – rodinný dom + 720 m² pozemok Vo výhradnom zastúpení ponúkame Rodinný dom po

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

85,000 € 714 €/m²

Nádherná dom neďaleko Kremnických vrchov - Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL exkluzívne ponúka na predaj nadhérný vidiecky dom s krásnou slne

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

310,000 € 775 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Hornej Štubni

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | Horná Štubňa Y | 0 m²

PRO/MAX reality ponúkame na predaj pozemok v Hornej Štubni, blízko kúpeľného mesta Turčianske T

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

26 €/m2

HORNÁ ŠTUBŃA Novo-zrekonštruovaný rodinný dom.

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v Hornej Štubni, ktorá je len pár kilometrov od T

Publikované: 11.02.2020 Aktualizované: 15.05.2024
Domy na predaj Horná Štubňa

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie