Dostali sme DOPYT! Hľadáme pre klienta: 1i byt do 90.000,- €, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

90,000 €

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

AstonReal: slnečné stavebné pozemky s výhľadom na Tatry - Tvarožná

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

4 Stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry – prvé dva už od 80 €/m² ASTONREAL – EXKLUZÍVNE

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v Kraľovanoch, 907 m2

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Obchodný priestor 158m2 - Mostová ulica, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Mostová | 158 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izbový byt POPRAD - juh, s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Juh | 68 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2279 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ! INVESTIČNÝ BYT v Demänovej " VIA JASNÁ "

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

185,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23023)
Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30291)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie