NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

komerčný priestor 24 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 24 m²

AstonReal ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8, komerčný priestor o

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Dom - HOLODOM - BUNGALOV 131m2, 4.izby,, Senica -Topoľová

Reality Senica

Rodinný dom | Topoľová | 131 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

283,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

Praktický 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite- Horovce

Reality Horovce

Rodinný dom | Horovce | 93 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horovce

194,000 € 2086 €/m²

člen NARKS

Predaj: POZEMOK 4471m2 vo Vrádišti, vhodný na komerčné využitie

Reality Skalica

Komerčná zóna | Vrádište | 4,471 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj POZEMOK o výmere 4471m2 v obci Vrádište. Pozemok je vhodn

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

Skladový priestor, 150m2, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 150 m²

Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačný pozemok v obci Horná Breznica- 6877m2

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | 6,877 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v obci Horná Breznica. Ho

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

34,000 € 5 €/m²

člen NARKS

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta 1i bytd o 85.000€, P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

85,000 €

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: DOM MOŠTENICA - zastavaná plocha 135 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Moštenica | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ predaj 3,5 izbový Zvolenský typ - TULSKÁ ulica - 83,40 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2818 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v Kraľovanoch, 907 m2

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Obchodný priestor 158m2 - Mostová ulica, Ružomberok

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | Mostová | 158 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 158m2 + sociálne zariadenie, nachádzaj

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

PREDAJ – Športovo–rekreačný areál, 2 ha, Hamuliakovo, motel, tenis

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²

Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

70 €/m2 70 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30290)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23025)
Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie