Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 130 m2 na 2.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 130 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívne priestory o výmere 209,83 m² na 4.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3-izb.mezonet s terasou a výhľadom na hrad v absolútnom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klobučnícka | 130 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. mezonetový byt v absolútnom centre v blízkosti pešej zóny. Byt nach

Publikované: 07.05.2021 Aktualizované: 18.09.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním blízko centra už od 20m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 14.49 m²

Prenajmeme moderné kancelárske priestory v Bratislave IV. na Lamačskej ceste v kancelárskej bud

Publikované: 10.03.2020 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,700 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný Nebytový priestor "A" + "B" - 233,90 m², možnosť parkingov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

819,750 € 3505 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Prenájom- zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt (149,22 m2 + 4 m2 balkón) s parkovaním, ul. Partizánska, BA I- Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny administratívny priestor o výmere 320,10 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom, kancelárske priestory rôznych výmer v historickej budove banky, ul. Grösslingova s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²

Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30292)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23024)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (751)
Upresniť hľadanie