IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: DOM MOŠTENICA - zastavaná plocha 135 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Moštenica | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ predaj 3,5 izbový Zvolenský typ - TULSKÁ ulica - 83,40 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2818 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

PREDAJ – Športovo–rekreačný areál, 2 ha, Hamuliakovo, motel, tenis

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²

Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

70 €/m2 70 €/m2

PREDAJ – celoročne obývateľná chata - Lazy p. Makytou, pozemok 353 m2

Reality Lazy pod Makytou

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 61 m²

Plánujete si kúpiť chatu s možnosťou kvalitného celoročného využívania a bývania? A navyše, kto

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 09.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

149,900 € 2457 €/m²

PREDAJ – dva rodinné domy, 7-izb. a 2-izb., v Dunajskej Lužnej, pozemok 966 m2, možnosť viacgeneračného bývania, vhodné aj na podnikanie

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri Jame | 537 m²

Hľadáte dva rodinné domy „na jednej adrese? Ponúkame vám na predaj, v exkluzívnom zastúpení, dv

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Domy na predaj Dunajská Lužná

750,000 € 1397 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu na Vajnorskej ulici v Bratislave. Výmera 50 m2, podlažie 3/5, (bez vý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP PONUKA: Kompletne zrekonštruovaný dom pri Šírave

Reality Hnojné

Rodinný dom | Nezadaná | 56 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom a mod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hnojné

73,000 € 1304 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám súrne garsónku pre 1 osobu !

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Hľadám súrne zariadenú garsónku pre 1 osobu v Petržalke alebo v Ružinove. Cena do 600 Eur. Pro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinná vila s bazénom v Horskom Parku (Kalvária)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Kalvárii | 400 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračnú rodinnú vilu v Horskom parku, nachádzajúcu sa na rozľahlom poz

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,900,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

7-izbový rodinný dom na Mozartovej ulici, 4 podlažia, 2-garáž, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 247 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Mozartovej ulici v Bratislave I., Staré Mesto. Celková úž

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3603 €/m²

člen NARKS

Obchodný priestor 96 m² vhodný na showroom, predajňu, služby, servis - Vienna Gate (2.posch.)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²

Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Menšie kancelárie v modernej budove s flexibilnou dobou nájmu - od jednej kancelárie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 16 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárie (aj jednotlivo) so zázemím (v cene) v kompletne zrekonštru

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

362 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj, útulný a slnečný 2- izb. byt po rekonštrukcii (54 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 54 m2 (45 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica s okno

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

164,900 € 3054 €/m²

člen NARKS

POZEMOK V TICHU PRI LESE V SLEPEJ ULIČKE – RAČA – STUPAVSKÁ ULICA – ZAUJÍMAVÁ BUDÚCNOSŤ

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 511 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

228,000 € 446 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Vnútorné parkovacie státie v Troch vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Veľký 3-izb. byt (145m2) v absolútnom centre - Hviezdoslavovo nám. / Strakova ul. / Spacious 2-bedroom apartment (145sqm) in the center Strakova st.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Strakova | 145.7 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy po kompletnej rekonštruk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23014)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Upresniť hľadanie