RE/MAX ponúka na predaj pozemok - Vyšné Ružbachy

Reality Vyšné Ružbachy

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 482 m²

RE/MAX ponúka na predaj pozemok – trvalý trávnatý porast v obci Vyšné Ružbachy. Pozemok má veľ

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

7,000 € 15 €/m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

183,960 € 56 €/m²

Na predaj historická nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – Hodruša-Hámre, okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nevyplnená | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť v obci Hodruša-Hámre, le

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 148 €/m²

PRENÁJOM, 1-izbový byt, Poprad - centrum, Ul. Francisciho, blok Plesnivec, 33,40 m2

Reality Poprad

1 izbový byt | Francisciho | 33 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/​MAX ponúka

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

580 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj, Investičný pozemok, 2021 m2, Štrba, Tatranská Štrba

Reality Štrba

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 2,021 m²

RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Štrba

84,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,019 m²

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slneč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

57,064 € 56 €/m²

Na predaj chata v horskom prostredí na Hradišských vrchoch

Reality Hradište

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom/chatu v nádhernom prostr

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hradište

49,000 € 490 €/m²

NA PREDAJ: Moderná novostavba (2018) v srdci Rudavy

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 55 m²

Realitná kancelária RE/MAX, vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardnú chatu nachád

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

Cena dohodou

Rezervované Predáme Dom v Borskom Svätom Jure.

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Nevyplnená | 241 m²

Vo výhradnom zastúpení kancelária RE/MAX Mr & Mrs ponúka rodinný dom v Borskom Svätom Jure, kt

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

Priestranný rodinný dom v obci Sása okres Zvolen.

Reality Sása

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spojí komfortné rodinné bývanie s Vašim biznisom? Tento priestran

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sása

209,000 € 871 €/m²

Komerčná viacúčelová budova Piešť II Detva

Reality Detva

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 1,392 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj kome

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Detva

209,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný priestor pre obchod alebo služby v OD Prior Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Robotnícka | 100 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj obchod alebo poskytovanie služieb ? Realitná kancelária RE/

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ Na predaj viacúčelová budova s pozemkom v Hrachove okres Rimavská Sobota

Reality Hrachovo

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Homecentre Vám ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu nehnu

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Hrachovo

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj- Veľká Čalomija s plochou pozemku 2464m2

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom s ga

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

115,000 € 719 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom- 30,5 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 30 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

213.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj - Veľká Ves | Poltár - Lučenec

Reality Veľká Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,382 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Ves. Obec Veľká Ve

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ves

25 €/m2 25 €/m2

PREDAJ, rekreačný pozemok 1006 m2, Červený Kláštor, Pieniny

Reality Červený Kláštor

Orná pôda | Nevyplnená | 1,006 m²

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na PREDAJ rekreačný pozemok v Pieninách, Červený Klášto

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Červený Kláštor

89,000 € 88 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Sp.Nová Ves, Ul. Kamenárska,72m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Kamenárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

REZERVOVANÉ, 3-izbový byt s loggiou, 75 m2, Poprad, ul. Zimná,

Reality Poprad

3 izbový byt | Zimnná | 75 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt na ulici 9. mája v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt na sí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Sídlo pre vašu firmu- kancelárske priestory| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 383 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,437 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodné/kancelárske priestory na prenájom | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 95 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom obchodné/kancelárske priestory v hist

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v centre obce Mierovo - 6080 m2

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,080 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

81 €/m2 81 €/m2

Na predaj 3 izb. bungalov v Záhorskej Vsi okres Malacky

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Povodňové námestie | 89 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách Vám vo výhradnom zastúpení, predstavuje pekný 3‑izbový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

197,000 € 2213 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23017)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie