Pozemok vhodný na rekreačné účely

Reality Handlová

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,400 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, slnečný pozemok v tichej lokalite, situovaný nad mestom Handl

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

54,000 € 39 €/m²

2v1- Dva rodinné domy v pokojnej časti Tužiny – ideálne pre rodinu, podnikanie alebo investíciu

Reality Tužina

Rodinný dom | Nevyplnená | 162 m²

Ponúkame na predaj dva rodinné domy na jednom slnečnom pozemku s rozlohou 791 m² v obci Tužina

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tužina

127,000 € 784 €/m²

REZERVOVANÉ, Na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce mimo hlavnej cesty, v ulici s minimál

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

128,000 € 914 €/m²

Obchodný priestor v centre mesta NA PRENÁJOM

Reality Trnava

Obchodné priestory | Pekárska | 55 m²

Klientov máte na dosah! Pretože, realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lukratívne

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

886.4 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Mikovíniho | 19 m²

Potrebujete kanceláriu s kvalitným zázemím, v stráženom objekte a s možnosťou parkovania? M

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

216.55 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

Obchodné-prevádzkové priestory | OC Molo Sekier- Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Nevyplnená | 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť prenajať si obchodno-prevádzkové p

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Cena dohodou

predaj: pozemok nad južným obchvatom mesta Brezno ( cestou I/66)

Reality Brezno

Zmiešaná zóna | Staničná | 7,193 m²

RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa nad južným obchvatom mesta Brezno (

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

PREDAJ starší RD Nitrianske Sučany

Reality Nitrianske Sučany

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Ponúkame na predaj starší RD v obci Nitrianske Sučany vhodný na bývanie prípadne aj na podnika

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Sučany

85,000 € 567 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Garáž na predaj- Prachatická | Zlatý potok | Zvolen

Reality Zvolen

Garáž | Prachatická | 19 m²

Realitná knacelária RE/MAX ponúka na predaj garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve, nachádzajú

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

27,000 € 1421 €/m²

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom skladových / výrobných priestorov 400m2 ul. J. Murgaša, Prievidza

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | J. Murgaša | 400 m²

ponúkame na prenájom priestory v zastavanom územi ul. J. Murgaša 470, Prievidza, ľahko dostupn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj: Pozemok pre váš nový domov s výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,283 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výnimočným potenciálom – Mazorníkovo, Brezno. Pred

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

3 izbový byt 86 m2 s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX JOY dáva do pozornosti 3 izbový byt s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom. Túžite po vidieck

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,990 € 2209 €/m²

Na predaj Penzión a Reštaurácia

Reality Kopčany

Reštaurácia | Nevyplnená | 400 m²

So súhlasom majiteľa, Vám ponúkame na predaj plne vybavené reštauračné zariadenie, ktoré zahŕň

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Kopčany

Cena dohodou

Predaj rodinného domu 78m2 Diviaky Nad Nitricou

Reality Diviaky nad Nitricou

Rodinný dom | Nevyplnená | 62 m²

Hľadáte rodinný dom v okrese Prievidza? Chceli by ste mať svoj kľud, súkromie a páčilo by sa V

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Diviaky nad Nitricou

89,000 € 1435 €/m²

REZERVOVANÉ !!! 4 - izbový byt - ul.Šoltésovej Prievidza

Reality Prievidza

4 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 84 m²

REZERVOVANÉ !!! Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m², nachádzajúci

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

REZERVOVANÉ !!!3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

REZERVOVANÉ !!! Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Pozemok 3.741 m2 Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica pri ceste II.triedy 537

Reality Vysoké Tatry

Komerčná zóna | Nevyplnená | 3,741 m²

Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Tatranskej Lomnice, časti Tatranské Matliare. Svojou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23016)
Upresniť hľadanie