VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

139,000 € 188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

RE/MAX | Na predaj vila po kompletnej rekonštrukcii Sládkovičovo - ideálna na bývanie i podnikanie

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Cukrovar | 350 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj vilu z roku 1928 navrhnutú architektom

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výrobné a skladovacie priestory s veľkým pozemkom na predaj, Rakovice

Reality Rakovice

Výrobný objekt | Nevyplnená | 4,315 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovy a pozemky v priemyselnom areáli v obci Rakovice o celkovej výme

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Rakovice

390,000 € 90 €/m²

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom priestory na 1. Podlaží Trojpodlažnej budovy

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²

Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 1039 m2 Ostrov pri Piešťanoch

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,039 m²

RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere cca 1039 m2 v obci Ostrov pri Piešť

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

Predaj pozemok Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,176 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Alekšince v o

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

75,990 € 65 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok 588 m2 Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 588 m²

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,000 € 66 €/m²

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

CHATA aj pozemok 796m2, oblasť Zemplínska Šírava

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 37 m²

VÝBORNÁ LOKALITA = VÝHODNÁ CENA Ponúkame na predaj možnosť bývania v rekreačnej oblasti Zemplí

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

63,000 € 1781 €/m²

Predaj komerčného priestoru Topoľčany, Centrum

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 206 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor o rozlohe viac ako 200 m², situovaný v bezprostrednej blí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Veľký 3 podlažný rodinný dom, 8 izieb, pozemok 4366m2, Streda nad Bodrogom

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Nevyplnená | 318 m²

NEZVYČAJNE VEĽKÝ 8 izbový rodinný dom pri kaštieli - vhodný ako APARTMÁNOVÝ DOM, Streda nad Bo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

84,000 € 264 €/m²

Komerčný objekt, budova, 573m2, obchody, lekár, advokát, kancelárie, Michalovce

Reality Michalovce

Administratívny objekt | Humenská cesta | 573 m²

Na predaj exkluzívna ponuka na PODNIKANIE Znížená pôvodná cena o 100 000eur = aktuálne 390 000

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

390,000 € 838 €/m²

Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 4-izbový rodinný dom Hrušovany, okr. Topoľčany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

NOVÁ CENA..Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-iz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

79,900 € 499 €/m²

Kompletné zrekonštruovaný 3 izb. byt, 74m2 Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Záhradná | 74 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT za VÝBORNÚ CENU,74m2 ul. Záhradná Či

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

43,000 € 581 €/m²

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RE/MAX | Podnikajte v srdci parku Nemocničná ulica, Šaľa

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Nemocničná | 16 m²

Hľadáte pre svoj biznis oázu pokoja priamo v pulzujúcom centre Šale? V RE/MAX Centrum otváram

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

Cena dohodou

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Upresniť hľadanie