Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

REKREAČNÉ POZEMKY 10 MIN OD BANSKEJ BYSTRICE – koncept rekreačného bývania v prírode

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 416 m²

Hľadáte vlastný pozemok na oddych v prírode, no nechcete veľkú chatu ani hektáre starostí? V o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

65,000 € 156 €/m²

PREDAJ POZEMKU s krásnym výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 850 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

TALASA UTOPIAN VILLAGE | Etapa - Talasa Terra

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

TALASA 
UTOPIAN VILLAGE : TRVALO UDRŽATEĽNÝ DOMOV V EL Vergel, pár metrov od pláže La Almadrab

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

234,000 € 3441 €/m²

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Predaj 3- izbový byt, balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Predaj Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári Hľadáte pohodlné bý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

140,000 € 2414 €/m²

Predaj 2 izbový nadštandardný byt (65,8 m2) v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 66 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 65,8 m², ktorý sa nachádza na Švabinského ulici v P

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3938 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! VEĽKÝ POZEMOK 1 543 m² + DOM | 2 DOMY MOŽNÉ | MOSTOVÁ

Reality Mostová

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie. Iné ponúkajú potenciál. Táto ponúka oboje – a teraz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Mostová

208,000 € 1387 €/m²

POZOR!!! Veľká zľava domu v Merašiciach + BONUS veľký pozemok a všetky siete

Reality Merašice

Rodinný dom | Nevyplnená | 851 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť podľa v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Merašice

120,000 € 141 €/m²

na predaj rodinný dom Nová Dubnica - Okružná

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 356 m²

REMAX ponúka na predaj 11-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 553m2 v Novej Dubni

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

499,000 € 1402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RE/MAX | OC Galaxia Galanta: Vaša značka v hlavnej úlohe (169 m²)

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 169 m²

Hľadáte pre svoj biznis adresu, ktorú nemusíte nikomu vysvetľovať? V úplnom srdci Galanty, na

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

RE/MAX | Exkluzívna klasicistická kúria v Jatove– historický objekt s veľkým investičným potenciálom

Reality Jatov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj klasicistickú kúriu zo začiatku 19

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Jatov

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 929 m²

Stavebný pozemok – Malacky, ulica Gaštanová | 929 m² ________________________________________

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

331,150 € 356 €/m²

Exkluzívne na predaj – rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Kozinská | 214 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna Realitná kancelária REMAX Mr&Mrs

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lozorno

250,000 € 1168 €/m²

Stavebné pozemky v lukratívnej časti za bezkonkurenčnú cenu- Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,440 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 1440 m2, / 51 x 28 m2 / nachádzajú

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

136,500 € 95 €/m²

NA PREDAJ: Reprezentatívny komerčný priestor pod hlavnou stanicou - 186m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bukurešťská | 186 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj kompletne zre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 2419 €/m²

Slnečný stavebný pozemok - 993 m3 - Bojnice

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 993 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Bojnice.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

155,000 € 156 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23016)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie