Na predaj: Budova na bývanie a podnikanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom na spojenie bývania a podnikania. Priestranná st

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Piváreň a Bistro v centre občianskej vybavenosti a obytnej zóny pre obchod a služby.

Reality Brezno

Reštaurácia | Fraňa Kráľa | 483 m²

RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

312,000 € 646 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

VÝHODNÁ PONUKA!! Rodinný dom - Veľká nad Ipľom

Reality Veľká nad Ipľom

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový RODINNÝ DOM len pár kilome

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká nad Ipľom

49,990 € 555 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK| Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 490 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 490 m², ktor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

53,900 € 110 €/m²

Na predaj: štýlový apartmán s priestrannou terasou– Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom v centre mesta | Sládkovičova | Lučenec

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 593 m²

Na predaj dom v centre Lučenca – ideálny na podnikanie Ponúkame na predaj dom situovaný v at

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

210,000 € 354 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Studienka

Reality Studienka

Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách Vám ponúka rodinný dom v obci Studienka. Dom je postave

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Studienka

145,000 € 1476 €/m²

Rekreačný domček Hodruša- Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný rekreačný domček

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 1449 €/m²

Prenájom pozemok, Novozámocká ul. Nitra

Reality Nitra

Zmiešaná zóna | Novozámocká | 1,094 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom pozemok na Novozámockej ulici pozemok o rozl

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj chata v horskom prostredí na Hradišských vrchoch

Reality Hradište

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom/chatu v nádhernom prostr

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hradište

49,000 € 490 €/m²

Komerčná viacúčelová budova Piešť II Detva

Reality Detva

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 1,392 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj kome

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Detva

209,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj polyfunkčného objektu v blízkosti pešej zóny, centrum, Senec - DOHODA na cene možná.

Reality Senec

Objekt pre obchod | Lichnerova | 200 m²

Hľadáte priestor, ktorý dokonale spojí podnikanie aj bývanie priamo v centre Senca? Tento poly

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Senec

490,000 € 2450 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske prietory na prenájom- 30,5 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 30 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

213.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Obchodné priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ, rekreačný pozemok 1006 m2, Červený Kláštor, Pieniny

Reality Červený Kláštor

Orná pôda | Nevyplnená | 1,006 m²

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na PREDAJ rekreačný pozemok v Pieninách, Červený Klášto

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Červený Kláštor

89,000 € 88 €/m²

REZERVOVANÉ, 3-izbový byt s loggiou, 75 m2, Poprad, ul. Zimná,

Reality Poprad

3 izbový byt | Zimnná | 75 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDANÝ Na predaj dom v obci Šiatorská Bukovinka okr. Lučenec

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb.podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 225 €/m²

Komerčný priestor pre obchod alebo služby v OD Prior Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Robotnícka | 100 m²

Hľadáte výnimočné miesto pre svoj obchod alebo poskytovanie služieb ? Realitná kancelária RE/

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt na ulici 9. mája v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt na sí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Krásny rovinatý pozemok pre Váš nový dom, chatu, chalupu, menší penzión.

Reality Valaská

Pozemok pre rodinné domy | Strojárenská | 1,307 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so starým rodinným domom na

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Valaská

73 €/m2 73 €/m2

Sídlo pre vašu firmu- kancelárske priestory| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 383 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,437 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3-i byt s lodžiou, parkovacím státím – Dunajská Streda, sídlisko Nová Ves

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký a svetl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2065 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23013)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie