Stavebný pozemok 607m2 - Vasiľov okr. NO

Reality Vasiľov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 607 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 607 m², nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vasiľov

64,200 € 106 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Tvrdošín, Medvedzie, 63 m2

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | Medvedzie | 63 m²

3-izbový byt na predaj – Tvrdošín, Medvedzie | Balkón, tichá lokalita | RE/MAX Realitná kance

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

133,100 € 2113 €/m²

PRENÁJOM skladové priestory 250 m2 Prievidza

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | Cesta Pod Banskou | 250 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory vo výmere cca 250 m2 v ľahko dostupnej priemyselnej ča

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Prenájom 3 iz.bytu v Rod.Dome,Rabčice

Reality Rabčice

3 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3 izbový byt v Rodinnom dome v Ra

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Rabčice

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

POZEMOK PRI OBCI LIPOVEC – 870 m²

Reality Lipovec

Orná pôda | Nevyplnená | 870 m²

Hľadáte kúsok zeme v prírode, no zároveň blízko obce? Realitná kancelária Remax ponúka na pre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lipovec

34,900 € 40 €/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu rodinného domu - Solka

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,110 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s veľkorysou výmerou 1110 m² v malebnej a tichej čast

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

55,500 € 50 €/m²

Rozľahlý pozemok ( 6677 m2) na komerčné využitie - Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Komerčná zóna | Nevyplnená | 6,672 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly pozemok vo výmere 6677 m2 v centre obce Kravany nad Dunajom.

Publikované: 02.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

112,000 € 17 €/m²

Na predaj: Slnečný 4-izbový rodinný dom v Rajke – ideálne miesto pre vašu rodinu!

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

NA PREDAJ: Slnečný 4-izbový tehlový rodinný dom v Rajke (cca 10-ročný, vo veľmi dobrom stave)

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rajka

179,000 € 2487 €/m²

4 - izbová novostavba - bungalov s garážou na pozemku 422 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome, ale nechcete sa vzdať pohodlia bývania v meste so všetkými j

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

449,000 € 4074 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 27.279 m2 v dosahu sietí a cesty, obec Norovce 12 km od Topoľčian.

Reality Norovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 27,279 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Norovce, vhodný aj na zástavbu, v dosahu inžinerských sietí,

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Norovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! Rovinatý stavebný pozemok - 469 m2 - Prievidza - Necpaly

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 469 m²

REZERVOVANÉ ! Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 469 m2, / 17 x 30 m2

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

Cena dohodou

Novostavba - 4 - izbový rodinný dom - Chrenovec - Brusno

Reality Chrenovec-Brusno

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome ? Tento rodinný dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľada

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Chrenovec-Brusno

260,000 € 2407 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM S CHARAKTEROM A UNIKÁTNOU SYPÁRŇOU | NEDOŽERY-BREZANY

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | F. Hečku | 228 m²

Niekedy sa na trhu objaví nehnuteľnosť, ktorá nie je len o číslach, ale o príležitosti vytvori

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nedožery-Brezany

156,000 € 684 €/m²

PRENÁJOM pekný 2- izb. byt Bojnice

Reality Bojnice

2 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Ponúkame na prenájom pekný nezariadený 2 - izb. byt vo výmere 60 m2 v kúpeľnom meste Bojnice,

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáj pozemku v priemyselnom parku Topoľčany 4500 m2

Reality Topoľčany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 4,500 m²

Je na predaj pozemok v priemyselnom parku Topoľčany o výmere 4500 m2. Je umiestnený oproti spo

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

50 €/m2 50 €/m2

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

125,000 € 19 €/m²

Na predaj - veľkorysý stavebný pozemok so šírkou 27m v obci Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 997 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s vynikajúcou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

59,820 € 60 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj záhrada Štitáre 4 ár.

Reality Štitáre

Záhrada | Nevyplnená | 413 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradu s chatkou v kľudnej

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

29,990 € 73 €/m²

Predaj 3 izbový byt 70 m2 so záhradou Nitra - Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 70 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový byt 70,47 m² so záhradou– Nitra, Kynek (SLNEČNÁ PLÁŇ)

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,848 € 3184 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Klimatizovaný 2 izbový byt Nitra Centrum.

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdna | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v cen

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom, Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | Andreja Hlinku | 165 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne st

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Komjatice

330,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom pozemku 1049 m2, Nitra – 150 m od vstupu na R1

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,049 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom spevnený pozemok s určitým stupňom ochrany v are

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

0.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom pozemku 1275 m2, Nitra – 150 m od vstupu na R1

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,275 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom čiastočne spevnený pozemok s určitým stupňom och

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

0.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestranný 3-i byt s lodžiou, parkovacím státím – Dunajská Streda, sídlisko Nová Ves

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký a svetl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2065 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie