Rezervované Predáme Dom v Borskom Svätom Jure.

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Nevyplnená | 241 m²

Vo výhradnom zastúpení kancelária RE/MAX Mr & Mrs ponúka rodinný dom v Borskom Svätom Jure, kt

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

491,000 € 3340 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

338,000 € 3756 €/m²

4-izbový / 3-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Chorvátsko | 135,28 m2

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Moderne zariadený a vybavený penthouse s výhľadom na more – Brodarica | 3 spálne | 2 kúpeľne |

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

495,000 € 3667 €/m²

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom – veľký pozemok, pohodlie aj úsporná pr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na prenájom obchodné priestory v budove SIKO.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou do 800m2 v budove SI

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

SKLAD / VÝROBA / DIELŇA | 246 m² | VAJNORSKÁ 137 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 275 m²

Výborne dostupný skladovo-výrobný priestor s pohodlným prístupom Realitná kancelária RE/MAX p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,428.22 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 926 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske a obchodné priest

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok o výmere 151 993m² (15 ha) vcelku | Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Orná pôda | Piesková | 151,993 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rozľahlý pozemok vcelku o výmere 151 993 m² (15 ha)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

2,100,000 € 14 €/m²

Najlepšia cena domu v okolí Bratislavy a Senca

Reality Čataj

Rodinný dom | Nevyplnená | 44 m²

Na predaj 1 izb. dom v obci Čataj okres Senec. Ak hľadáte menší domček na bývanie alebo domč

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čataj

44,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok 800 m² vo vyhľadávanej lokalite Vajnory, Nemecká dol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

110 €/m2 110 €/m2

Priemyselný areal 51000m2, Budovy, sklady, výrobné haly, Snina

Reality Snina

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 51,000 m²

Výhodná investičná príležitosť Aktuálne 50% zľava -info telefonicky Na predaj exkluzívne prie

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Snina

1,760,000 € 35 €/m²

Pozemok 426m2, + stavba rodinného domu, Sokolany 13km od Košíc

Reality Sokoľany

Rodinný dom | Nevyplnená | 125 m²

Cena 55 000 eur + doplatok dohoda Pozemok 426m2 + rozostavaný rodinný dom 125m2 + záhradný

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

55,000 € 1012 €/m²

Rodinný dom Vinné, 6 izieb + 2 kúpelne, 2 kuchyne, pozemok 1908m2

Reality Vinné

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

KRÁSNA obľúbená lokalita, 2 podlažný rodinný dom v obci Vinné 6 izieb + 2 kuchyne, 2 kúpelne

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vinné

186,000 € 979 €/m²

Krásny veľký pozemok 30 000m2 pri Palcmanskej maši,

Reality Mlynky

Komerčná zóna | Nevyplnená | 30,000 m²

JEDINEČNÁ lokalita, Palcmanská Maša výborná cena za pozemok Na PREDAJ máme exkluzívne veľký p

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mlynky

16 €/m2 16 €/m2

Stavebný pozemok v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v meste Stará Turá, situovaný v blízkosti centra mesta. Výmera samot

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,800 € 125 €/m²

REMAX ponúka na predaj 5 izb. rodinný dom na vedľajšej ulici v Trnave- časť Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, JACUZZI A DVOJ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

529,000 € 1959 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 687 m²

PREDAJ : Stavebný pozemok 687 m2, všetky IS, mesto Gabčíkovo. Realitná kancelária RE/MAX ponú

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

88,623 € 129 €/m²

Pozemok na predaj Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,404 m²

Predaj pozemku 3404 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

75 €/m2 75 €/m2

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,285 m²

Predaj pozemku 3 285 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

183,960 € 56 €/m²

Rodinný dom s krásnym rovinatým dvorom v Čiernom Balogu – Komov.

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej obci Čierny Balog, okres

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj- Veľká Čalomija s plochou pozemku 2464m2

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom s ga

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

115,000 € 719 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v tichej lokalite blízko centra – Rázusova ulica

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 143 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na exkluzívne

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

129,000 € 979 €/m²

ZNíŽENÁ CENA!! 3 izbový byt s loggiou - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 915 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23014)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie