SKLAD / VÝROBA / DIELŇA | 246 m² | VAJNORSKÁ 137 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 275 m²

Výborne dostupný skladovo-výrobný priestor s pohodlným prístupom Realitná kancelária RE/MAX p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,428.22 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 926 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske a obchodné priest

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Najlepšia cena domu v okolí Bratislavy a Senca

Reality Čataj

Rodinný dom | Nevyplnená | 44 m²

Na predaj 1 izb. dom v obci Čataj okres Senec. Ak hľadáte menší domček na bývanie alebo domč

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čataj

44,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmánový dom, 4 x byty + 3 garzónky, 359m2, zrekonštruovaný, Južná trieda, Košice

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Južná trieda | 182 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA, Košice, Južná trieda, 5 min. autom od AUPARKU Na predaj exkluzívne Apartm

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

527,000 € 2896 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v Mladom Háji

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Predaj 2/3 podielu na pozemkoch v Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 8,622 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 2/3 podiel na pozemku v srdci prírody

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 800m2 v chatovej oblasti Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok v chatovej oblasti Kaluža s nádherným výhľadom na Zemplínsku Šíravu

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

63,000 € 79 €/m²

Pozemok s rozostavaným rekreačným strediskom Nová Lehota - Dolina

Reality Nová Lehota

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,804 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v srdci pohoria Považský Inovec. RE/MAX exkluzívne ponúka investičný a

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lehota

120,000 € 18 €/m²

Rekreačná chata Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Bysterecká | 305 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj luxusnú rekreačnú chatu vo Veľkom B

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Záhrada v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhrada | Nevyplnená | 392 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu v Novom Meste nad Váhom (pod Rovencom) s cha

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

29,000 € 74 €/m²

Predaj polyfunkčného objektu v blízkosti pešej zóny, centrum, Senec - DOHODA na cene možná.

Reality Senec

Objekt pre obchod | Lichnerova | 200 m²

Hľadáte priestor, ktorý dokonale spojí podnikanie aj bývanie priamo v centre Senca? Tento poly

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Senec

490,000 € 2450 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nebytový priestor v centre mesta Brezna

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. gen. M.R.Štefánika | 32 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na námestí M. R. Štefánika

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj- Veľká Čalomija s plochou pozemku 2464m2

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom s ga

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

115,000 € 719 €/m²

Dom v rekreačnej oblasti pri Zvolene

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 154 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť obklopenú nádhernou prírodou v lokali

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Obchodné priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom | Námestie SNP -Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

VÝHODNÁ PONUKA!! Rodinný dom - Veľká nad Ipľom

Reality Veľká nad Ipľom

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový RODINNÝ DOM len pár kilome

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká nad Ipľom

49,990 € 555 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

4 izbový byt | 101 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

207,000 € 2050 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

338,000 € 3756 €/m²

4-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Švajčiarsko

4 izbový byt | Švajčiarsko

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

408,000 € 4080 €/m²

4-izbový / 3-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Chorvátsko | 135,28 m2

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Moderne zariadený a vybavený penthouse s výhľadom na more – Brodarica | 3 spálne | 2 kúpeľne |

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

495,000 € 3667 €/m²

2-izbový byt, 53 m2 – Galanta, Sídlisko Sever, Železničiarska ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

121,500 € 2292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom – veľký pozemok, pohodlie aj úsporná pr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23013)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie