Rodinný dom v obci Matúškovo Predaj EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný 5‑izbový via

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

309,000 € 1288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom, kancelársky priestor, Spišská Nová Ves, Ul. Stará cesta,

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Stará cesta | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v meste Spišská Nová Ves.

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

170 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj pozemku aj s vypracovaným projektom Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 950 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

161,500 € 170 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Poprad, Ul. L. Svobodu, blok TORYSA, 65,42 m2

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/​MAX ponúka

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

144,900 € 2229 €/m²

PREDAJ, rekreačný pozemok 1006 m2, Červený Kláštor, Pieniny

Reality Červený Kláštor

Orná pôda | Nevyplnená | 1,006 m²

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na PREDAJ rekreačný pozemok v Pieninách, Červený Klášto

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Červený Kláštor

89,000 € 88 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Sp.Nová Ves, Ul. Kamenárska,72m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Kamenárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

REZERVOVANÉ, 3-izbový byt s loggiou, 75 m2, Poprad, ul. Zimná,

Reality Poprad

3 izbový byt | Zimnná | 75 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,019 m²

Predaj pozemku 1019 m2 Gabčíkovo Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slneč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

57,064 € 56 €/m²

Rekreačný domček Hodruša- Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný rekreačný domček

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 1449 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK V BLÍZKOSTI LESA A KAŠTIELA, BÁB

Reality Báb

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 1,852 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v blízkosti lesa

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Báb

29,990 € 16 €/m²

Prenájom pozemok, Novozámocká ul. Nitra

Reality Nitra

Zmiešaná zóna | Novozámocká | 1,094 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom pozemok na Novozámockej ulici pozemok o rozl

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenájom haly 1320 m², Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Nevyplnená | 1,379 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom skladovú/výro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

4,826 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 4 - izbový byt, 95m2 + terasa 285m2, Poprad, Ul. Francisciho,

Reality Poprad

4 izbový byt | Francisciho | 95 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na dlhodobý

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt s balkónom – zateplený dom, nový výťah, Svit

Reality Svit

2 izbový byt | Štefánikova | 58 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Svit

139,990 € 2414 €/m²

**REZERVOVANÉ** PRENÁJOM, Zariadený 1-izbový byt, Poprad, Ul. Ludvíka Svobodu

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na PRENÁJOM komple

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

Cena dohodou

PREDAJ, Rodinný dom, Teplička nad Hornádom

Reality Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Teplička

35,000 € 500 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj rodinný dom s 2 byt. jednotkami, garážou a peknou záhradou v Trnave.

Reality Trnava

Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

378,000 € 1239 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v obci Sása okres Zvolen.

Reality Sása

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spojí komfortné rodinné bývanie s Vašim biznisom? Tento priestran

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sása

209,000 € 871 €/m²

PRENÁJOM : 6 izbový RD, garáž, pozemok 717 m2, Chorvátsky Grob, Monarská Alej.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Nevyplnená | 260 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom moderný 6-izbový rodinný dom s garážou a upraven

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izb. kompletne zariadeného bytu v Bratislave - Ružinove, Haburská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa mestský život prirodzene prepája s oddychom – v srdci Ružinova, len pá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na predaj viacúčelová budova s pozemkom v Hrachove okres Rimavská Sobota

Reality Hrachovo

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Homecentre Vám ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu nehnu

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Hrachovo

Cena dohodou

Na predaj historická nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – Hodruša-Hámre, okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nevyplnená | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť v obci Hodruša-Hámre, le

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 148 €/m²

PREDANÝ Na predaj dom v obci Šiatorská Bukovinka okr. Lučenec

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb.podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 225 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt na ulici 9. mája v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt na sí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie