Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.34 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

334,990 € 4388 €/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Záhradka s pozemkom

Reality Kráľovský Chlmec

Záhrada | 2,169 m²

Rozľahlá záhrada s domčekom (2169 m²) – Kráľovský Chlmec Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

14,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok vhodný na rekreačný dom alebo chatu o veľkosti 1.282 m2 v oblasti Čičky-majer, Košice - Terasa.

Reality Košice-Západ

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čičky-majer | 1,282 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačného domu alebo chaty o vým

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

199,900 € 156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, predaj, po rekonštrukcii, v blízkosti kaštieľa, Betliar

Reality Betliar

Rodinný dom | Betliar | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom gazdovského typu v obci Betliar vzdialenej 6 km od

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Betliar

54,990 € 367 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory, prenájom, 303 m2, klimatizácia, parking v uzavretom dvore, Kováčska, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kováčska | 303 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne, klimatizované kancelárske priestory s celkovou rozlohou 3

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj investičného stavebného pozemku o výmere 786 m² – ulica Do Stávku, Žilina – Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Stávku | 786 m²

Investičná príležitosť v rozvojovej satelitnej časti Žiliny. Ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

66,810 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom výrobno-skladová hala so zázemím, Vrbové

Reality Vrbové

Priestor pre sklad | Šteruská | 730 m²

Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vrbové

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom moderných kancelárskych priestorov, 56,26 m2 – Floreát Ideapark, Piešťany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Krajinská | 56.26 m²

Hľadáte kanceláriu, ktorá nebude len pracovným miestom, ale aj vizitkou vašej firmy? Vo Floreát

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívna ponuka : Rodinný dom v meste Medzilaborce časť Vydraň okr. Medzilaborce

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Vydraň | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj plne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v pokojnej časti mesta pre mil

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

85,000 € 958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Rapovce | 524 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Rapovce Účel využitia: pozemky určené na výstavbu rodinného domu / rekreač

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

33,000 € 63 €/m²

1,5-izbový, prenájom, 43 m2, širšie centrum, Jakobyho, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v blízkosti centra mesta na Jakobyho ulici v Košiciach – St

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Petrovany-Močarmany, v tichom prostredí

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | Močarmany | 2,950 m²

Všeobecne: Lokalita: Petrovany časť Močarmany, okres Prešov ( 5 km od centra mesta Prešov) Úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

133,000 € 45 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom v meste Humenné časť Dubník.

Reality Humenné

Rodinný dom | Ružová | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie podľa vlas

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Humenné

159,900 € 615 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

Predaj stavebného pozemku vo Višňovom, 826 m2

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 0 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Višňové, 109 km od Bratislavy Účel využitia: pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

54,690 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkam Vám na prenájom zrekonštruované priestory vhodné ako obchodné, kancelárske a aj zdravotnícke, na Levočskej ulici s dvoma parkovacími miestami.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Levočská | 145 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Stav: Kompletná Rekonštrukcia (zahŕňa elektrinu, kúrenie, podlahy, podhľady, okn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

Predaj domu v obci Kéked, hneď za slovenskými hranicami

Reality Kéked

Rodinný dom | Maďarsko | Kéked

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe 554 m2, v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kéked

49,990 € 588 €/m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita : Bukovec Predmet: záhrada, murovano drevená chata Popis záhrady: Kr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

79,990 € 1600 €/m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci, Bukovec (Košice-Okolie)

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci, Bukovec (Košice-Okolie) • : chata, rekrea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

45,000 € 1125 €/m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory o rozlohe 80m2 v centre mesta Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Obchodné priestory | P.O.Hviezdoslava 56 | 80 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory o rozlohe 80m2 v centre mesta Veľké Kapušany. Vďaka svoj

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Veľké Kapušany

53,000 € 663 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom s potenciálom v obci Podhorie, okres Banská Štiavnica

Reality Podhorie

Rodinný dom | Podhorie | 270 m²

Základné informácie • Lokalita: Podhorie, okres Banská Štiavnica • Typ: rodinný dom • Zastavaná

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Podhorie

139,000 € 515 €/m²

PREDAJ, INVESTIČNÝ POZEMOK 1 440 m², LEOPOLDOV, ŤAH D1 → HLOHOVEC

Reality Leopoldov

Iný stavebný pozemok | Leopoldov | 1,440 m²

Ponúkame vám veľmi zaujímavý investičný pozemok s viacerými možnosťami využitia, situovaný pria

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Leopoldov

209,990 € 146 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie