Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 73 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Laborecká Počet iz

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Ponúkame Vám priestranný 4i byt s loggiou na 7. poschodí na sídlisku KVP – Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

4 izbový byt | Klimkovičova | 80 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový byt + pivnica Úžitková plocha: 80 m2 Poschodie: 7/8 St

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

239,990 € 3000 €/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt s parkovacím miestom v Košiciach na ulici Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²

Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Komerčný pozemok so stavebným povolením – Bratislava, Ružinov (Domové role)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Domové role | 1 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny komerčný pozemok so stavebným povolením a existujúcou budovou v p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

260 €/m2 260 €/m2

Prenájom - Posledný skladový/výrobný priestor, Ružinov II.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²

Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

Reprezentatívny kancelársky/obchodný priestor v novostavbe v blízkosti centra mesta, 122,5 m2, parking, Dunajská, Košice

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 122.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 122,5 m2

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1,732.15 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom, predaj, Košická Polianka, Košice - okolie

Reality Košická Polianka

Rodinný dom | Košická Polianka | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Koš

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Košická Polianka

257,990 € 956 €/m²

Sklad s variabilným rozdelením, prenájom, 730 m2, prístup pre nákladnú dopravu, Južná trieda, Košice

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná trieda | 730 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový objekt na ulici Južná trieda v Košiciach. Sklad o celkovej vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok, predaj, 625 m2, Betliar, okres Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

64,990 € 104 €/m²

Celoročne obývateľná chalupa na Záhorí vo vidieckom štýle: • 3 izbová rekreačná nehnuteľnosť s veľkým slnečným pozemkom

Reality Častkov

Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²

Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častkov

169,000 € 2522 €/m²

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970 m2 v meste Moldava nad Bodvou.

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | J.Hunyadiho 43 | 255 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

399,000 € 1565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám novostavbu v súkromnej štvrti pri Košiciach

Reality Ploské

Rodinný dom | Ploské | 122.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám na predaj novostavbu rodinného domu pri Košiciach. Privátn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ploské

299,990 € 2449 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 138 m2 na ul. Mlynská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mlynská | 138 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Staré Mesto • Adresa: Mlynská 18 • Úžitková plocha: 138 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový, predaj, 94 m2, parking, Borovicový háj, Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 94 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,990 € 3989 €/m²

Prenájom 4 i byt, Smreková, Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Smreková | 88 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón Poschodie: 2/7 Úžitková plocha: 88 m2 Orientá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový, predaj, 35 m2, loggia, Titogradská, Košice - Sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Titogradskej ulici v Košiciach - Sídlisko KVP. Byt o pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

144,990 € 4143 €/m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov.

Reality Zborov

Rodinný dom | Zborov | 344 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov. VIDEOOBHLIADKU si

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zborov

339,900 € 988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23012)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie