42m2 – 44 m2 – kancelárie v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | v blízkosti Medickej záhrady | 42 m²

■ 42 m2, alebo 44 m2 - priestory tvoria 2 priechodné kancelárie s jedným vstupom ■ viď pôdorys

Publikované: 21.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Exkluzívna rodinná vila na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Kamenná | 180 m²

ESPORIA RK ponúka na predaj EXKLUZÍVNY nadštandardný rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej čas

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Prešov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2i byt s garážovým státim na prenájom

Reality Prešov

2 izbový byt | Mukačevská | 65 m²

ESPORIA RK ponúka na PRENÁJOM exkluzívny 2i byt s balkónom a parkovacím garážovým státim. Byt o

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Okružná | 102 m²

ESPORIA RK ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu situovanú v peknom prostredí b

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

230,000 € 2255 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradná chata s pozemkom na predaj

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Wilec hôrkou | 12 m²

ESPORIA RK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou nachádzajúci sa na ulici Pod Wilec hôr

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

27,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ KRÁSNY RODINNÝ DOM V PESERANOCH S KRÁSNOU ZIMNOU ZÁHRADOU A VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Sklabiná

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Toto je výnimočná ponuka pre výnimočných ľudí. Volám sa DENISA SEDLIAKOVÁ, som realitná maklér

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Sklabiná

309,900 € 1550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ RODINNÝ DOM VO VÍGĽAŠI

Reality Vígľaš

Rodinný dom | Zvolenská | 150 m²

Jozef Sedliak z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Vígľaši

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

52,000 € 347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ-NA PREDAJ SLNEČNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM V OBCI BREZINY

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 561 m²

REZERVOVANÉ. Denisa Sedliaková z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne ponúka na predaj st

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

37,900 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY SVETLÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LAMAČ, NA MALOKARPATSKOM NÁMESTÍ V BLÍZKOSTI LESA

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 39.96 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na preda

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

170,000 € 4254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE- Na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Sekieri s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na

Publikované: 19.08.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA HORNEJ TRNAVEJ HORE

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | Úzka ulica | 130 m²

REZERVOVANÉ. Jozef Sedliak z Realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - iz

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

79,900 € 615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + pivnica, byt je bez loggie Ulica: Kyjevska Úžitková p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,000 € 1985 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Prenájom - Posledný skladový/výrobný priestor, Ružinov II.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²

Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt s parkovacím miestom v Košiciach na ulici Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²

Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Trieda 1.mája | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3-izbový byt s balkónom v zateplenom panelovom bytovom dome na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priemyselný areál s potenciálom v Hanušovciach nad Topľou na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Polyfunkčný objekt | Šarišská | 456.19 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, výrobu alebo investičný projekt? Ponúkame na predaj oplo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Hanušovce nad Topľou

99,000 € 217 €/m²

Na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii – Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 54 m²

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Sídlisku 1. mája (Blok D). Základ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

75,000 € 1389 €/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom kompletne zariadený, novostavba, pozemok 302 m2, Láb, okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová | 76.18 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec Láb, 30 km od Bratislavy * veľkosť pozemku: 302 m2 * zastavaná

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Láb

259,000 € 3400 €/m²

Na predaj budova pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Staničná | 177 m²

Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

217,000 € 1226 €/m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach.

Reality Sečovce

Objekt pre obchod | Obchodná | 280 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach. B

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

110,000 € 393 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie