Luxusný 4i byt

Reality Veľké Kapušany

4 izbový byt | L.N.Tolstého | 85.36 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný novo zrekonštruovaný 4i priestranný byt s upravenou dispozíciou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Starší rodinný dom s dušou v obci Rokytov

Reality Rokytov

Rodinný dom | Rokytov | 85 m²

Tento starší rodinný dom v absolútne pôvodnom stave je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí t

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rokytov

39,990 € 470 €/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Polyfunkčný objekt | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

135,000 € 1688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Vidiecky rodinný dom s veľkorysým 50-árovým pozemkom – obec Čierna (okr. Trebišov)

Reality Čierna

Rodinný dom | 58 m²

Ponúkame na predaj zachovalý vidiecky rodinný dom situovaný v pokojnej obci Čierna, ideálny pre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierna

48,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam na predaj chatu v obci Brestov, 7km od mesta Humenné

Reality Brestov

Chalupa, rekreačný domček | Brestov | 52 m²

Predstav si miesto, kde ráno počuješ len spev vtákov a večer si vychutnávaš pokoj s výhľadom na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brestov

36,900 € 710 €/m²

Luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Demänovská cesta | 57.7 m²

Ponúkame na predaj luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej, o celko

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

209,900 € 3638 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 85 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Bansk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

159,900 € 1881 €/m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt, parkov.miesto, Smetanová, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,000 € 2383 €/m²

Rodinný dom na skok od Horského parku v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Majakovského | 240 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

870,000 € 3625 €/m²

Exkluzívne na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie, Poprad – Matejovce

Reality Poprad

Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účely podnikania alebo prevádzky

Reality Poprad

Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – Rodinný dom v obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 97.5 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Hontianske Nemce. Ide o

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

99,000 € 1015 €/m²

NA PREDAJ | Rezidencia Stepelshof, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Štefultov | 35.61 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne výstavu nového rodinného domu, obec Stráže - okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Stráže | 160 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poprad

170,000 € 1063 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho

Reality Poprad

Garáž | Allendeho | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho. ZÁKLA

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Poprad

30,000 € 1579 €/m²

Na prenájom výrobno-skladová hala so zázemím, Vrbové

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vrbové | 730 m²

Na prenájom výrobno–skladová hala s administratívnym a sociálnym zázemím, vhodná pre skladovani

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Starší rodinný dom na predaj – tichá lokalita Kravany, blízko Popradu !

Reality Kravany

Rodinný dom | Kravany | 193 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: prízemie 2x izba, 1x kuchyňa, 1 x kúpeľňa s WC, komora 1. NP 3 x

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kravany

175,000 € 907 €/m²

Rozsiahly pozemok s investičným potenciálom – 6,55 ha

Reality Prenčov

Rekreačný pozemok | Prenčov | 65,518 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 65 518 m², nachádzajúci

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prenčov

52,500 € 1 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v blízkosti Technickej univerzity a Univerzity veterinárneho lekárstva

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 72 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt s dvoma loggiami po kompl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere 13 m2 na Levočskej ulici, 2 NP.

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočská | 13 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13 m2 na Levočskej ulici

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu s loggiou v mestskej časti Košice – Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

251,990 € 3405 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie