IBA U NÁS! 3 izbový byt, loggia, Košice, Pražský typ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 74 m²

V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Krásny pozemok na výstavbu Banská Štiavnica 738m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | . | 738 m²

Na predaj krásny a jedinečný pozemok priamo nad Belianskym Jazerom, v Banskej Štiavnici. Iba 5

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

144,000 € 195 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i nádherný byt v centre Čadce, 204m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 204 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Čadca

278,990 € 1368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na prenájom prerobená garsonka s loggiou- Nobelova, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 24 m²

Lokalita: Nové Mesto, Bratislava III, Nobelova. Izby: 2 + loggia Výmera: 24 m² Táto garsónka s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Štúdio na 32.poschodí, Business Bay, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

327,900 € 5558 €/m²

IBA U NÁS! 3izbový rodinný dom v obci Haniska, Košice-okolie

Reality Haniska

Rodinný dom | Haniska | 136 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Haniska, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite vho

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Haniska

269,999 € 1985 €/m²

NA PREDAJ! Priestranný pozemok s vlastným jazerom – Maďarsko

Reality Göncruszka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka | .

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok s vlastným jazerom. Pozemok sa nachádza v pokojnej obci G

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Göncruszka

16 €/m2 16 €/m2

IBA U NÁS! Investičný pozemok Žilina - Vranie 2.246 m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Vranie | 2,246 m²

VIANEMA ponúka na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Žilina, časť Vranie s výmerou

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

79,990 € 36 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom obec Mojtín, okres Púchov

Reality Mojtín

Rodinný dom | . | 85 m²

Prinášame vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa – rodinný dom v obci Mojtín, ktorý ponúka ideáln

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mojtín

99,450 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestor - výroba/obchod/služby, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²

🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Žilina

204,999 € 1038 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok Čadca-Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 1,456 m²

🌳 Hľadáte miesto, kde sa splnia Vaše sny o bývaní? Práve ste ho našli! 🏡 Aj Vy túžite po domov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99,999 € 69 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový byt v top lokalite Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Moyzesova | 62 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky výnimočný 3 izbový byt nachádzajúci sa v kompletne zrekonštruova

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,900 € 2740 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom 3-podlažná budova, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Robotnícka | 2,850 m²

Vianema exkluzíve ponúka na prenájom zaujímavú 3 podlažnú budovu v priemyselnej zóne Považskej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

13,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Nový, moderný 2-izbový byt s terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu, energetickú efektí

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2806 €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom-Lednické Rovne na predaj

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | . | 54 m²

Rekreačná chata s nádherne vybudovaným pozemkom a krásnymi výhľadmi na hory na predaj. Nachádza

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

98,999 € 1833 €/m²

NA PREDAJ! Rodinný dom, pri Vajnorskom jazere, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | . | 100 m²

Dom pri Vajnorských jazerách – bývanie, kde máš pocit dovolenky 🌊✨ Predstav si, že sa ráno zob

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

269,999 € 2700 €/m²

NA PREDAJ! 6-izbový dom s bazénom, Limbach

Reality Limbach

Rodinný dom | Záhradná | 349 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v obci Limbach, v jednej z najvyhľadávanejších reziden

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Limbach

1,050,000 € 3009 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj dom s potenciálom, 967 m2, Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Partizánska | 120 m²

🏡 Rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite – ul. Partizánska, Bánovce nad Bebravou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

112,999 € 942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 2i byt s potenciálom premeny na 3i byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | 57 m²

REZERVA NA VLASTNÝ PRÍBEH – 2-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA 3 IZBY | TRENČÍN – DLHÉ HONY V pokoj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,999 € 2509 €/m²

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt Sitka , Bezručova,60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², situ

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj dom s výhľadom na hrad, Slanec, Košice okolie

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 825 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s nádherným výhľadom zo všetkých strán v žiadanej lokal

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 303 €/m²

PRENÁJOM – útulný 2-izbový byt s balkónom, Kríková ulica, Bratislava – Vrakúňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Kríková | 37 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom nachádzajú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nie som RK posledný dom JELŠOVCE novostavba

Reality Jelšovce

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

(Nitra) JELŠOVCE – projekt Magdalénia POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM NA PREDAJ Moderný 4-izbový rodinný d

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Zvýhodnená cena - Predám 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, iba u nás

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Krásno nad Kysucou

154,000 € 2525 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie