NOMA | SILVÁNSKA- Vaše PRVÉ bývanie na PERFEKTNEJ adrese pod lesom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Silvánska | 42 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby ponúka na PREDAJ tento praktický 1-izbový byt v pokojnej ča

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,250 € 4292 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj komerčného objektu v obci Lužianky

Reality Lužianky

Objekt pre obchod | Rastislavova | 345 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný objekt, ktorý je ak

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lužianky

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI RUDLOVEJ, Rodinný Dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2000 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán s veľkou terasou - Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²

HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 3592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová. Ak disponujete ne

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

195,000 €

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici- centrum

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnute

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Východná

Reality Východná

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Východná. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Východná

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Liptovská Liptovská Sielnica. Za každú ponuk

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Sielnica

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v Krupine

Reality Krupina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 2- izbový apartmán Mengusovce

Reality Mengusovce

2 izbový byt | mengusovce | 54.75 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou v obci Mengusovce – pod Tatrami. Po

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

176,800 € 3229 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Gerlachov.

Reality Gerlachov

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Gerlachov. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Gerlachov

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Poprade v Centre. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Smrečany

Reality Smrečany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Smrečany. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Smrečany

Cena dohodou

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre klienta dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici, ak mám byť úprimná, hneď niekoľ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Súrne hľadáme pre klienta pozemok v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 500 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radv

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

250,000 € 500 €/m²

Súrne hľadáme byt na prenájom v Banskej Bystrici, ideálne Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 2izbový byt v Banskej Bystrice, ideálne v Sásovej a blízkom oko

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

900 €

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovské Sliače.

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Za každú ponuku Vám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovské Sliače

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Ludrová.

Reality Ludrová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Ludrová. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ludrová

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 4-izbový byt Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 90 m²

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie