Rodinný dom | Spojené Arabské Emiráty
🌴 *Luxus, ktorý si zaslúžite...* a ešte viac! 💫 Na predaj *exkluzívna rodinná vila*
3,999,000 € 7998 €/m²
2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²
EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat
399,990 € 6201 €/m²
3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď
299,900 € 4346 €/m²
Rodinný dom | Dvorec | 110 m²
🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri
254,900 € 2317 €/m²
Iný stavebný pozemok | Ďatelinová | 18,732 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok, s výmerou 18.732 m2 (cca. 76x246 metrov). Nac
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Medňanská | 165 m²
Kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Ledických Rovniach, okres Púchov na predaj.
268,999 € 1630 €/m²
Rodinný dom | Nová Bošáca | 120 m²
Priestranný rodinný dom v krásnom prírodnom prostredí Bielych Karpát, v obci Nová Bošáca, okres
164,999 € 1375 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Prečín | 578 m²
VIANEMA PONÚKA🌿 STAVEBNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI 🌄 Hľadáte miesto, kde si postavíte dom
31,990 € 55 €/m²
Rodinný dom | . | 70 m²
OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores
188,999 € 2700 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
344,900 € 2499 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ LUXUSNÉ BÝVANIE PRI MORI – EXKLUZÍVNE BYTY MARBELLA | PROJEKT SOLEIL Vit
499,999 € 5000 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌞Ponúkame Vám priestranný 2-izbový apartmán na Costa del Sol – golf, pokoj
388,990 € 4322 €/m²
3 izbový byt | Štiavnik | 85 m²
VIANEMA PREDSTAVUJE ✨ 3-izbová novostavba v objatí prírody | 85 m² | Štiavnik (okres Bytča) Hľ
165,900 € 1952 €/m²
Iný stavebný pozemok | Prečín | 1,000 m²
VIANEMA PONÚKA 🌄 VÄČŠÍ POZEMOK V PRÍRODE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ DOMOV 🌿 Ak hľadáte priestor,
29,990 € 30 €/m²
Rodinný dom | Zamarovce | 409 m²
Predstavuje na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom - novostavba v Zamarovciach, okres Tren
549,990 € 1345 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Na predaj 3-izbový byt na prízemí so záhradkou v obci Potônske Lúky . Výmera úžitkovej plochy j
139,999 € 1972 €/m²
Garsónka | Pražská | 29 m²
Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP P
565 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Dlhá nad Kysucou | 5,853 m²
Na predaj veľký pozemok v krásnom prostredí kysúc spolu s pôvodnou drevenicou a hospodárskymi s
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | 338 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú (2004) 7-izbovú chalupu s dvoma samostatnými apart
229,990 € 680 €/m²
Rodinný dom | Tužina | 202 m²
✨ EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V OBJATÍ PRÍRODY – ABSOLÚTNE SÚKROMIE, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA, 3 HA MOŽ
449,990 € 2228 €/m²
2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²
EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br
1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bezručova | 60 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², nachádzajúci sa v moderne
174,900 € 2915 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Videli ste už v televízii „Dom pre milionárov“? Toto je on – v skutočnosti a priamo na Tenerife
5,499,990 € 11000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²
🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…
79,900 € 3196 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.