REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

NA PREDAJ! Rekreačná chata Oravská Polhora - Slaná voda

Reality Oravská Polhora

Chalupa, rekreačný domček | . | 76.8 m²

VIANEMA ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v srdci oravskej prírody, priamo pod

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Polhora

172,999 € 2253 €/m²

Prekrásny, nový apartmán Španielsko - La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

🌊 Novostavba s výhľadom na more: Moderný 3-izbový apartmán v Torre la Mata, Torrevieja - Španie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3654 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 7-izbový investičný dom, 338 m2, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | 338 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú (2004) 7-izbovú chalupu s dvoma samostatnými apart

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Podhájska

229,990 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj luxusná rodinná vila v Dubaji, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

Rodinný dom | Spojené Arabské Emiráty

🌴 *Luxus, ktorý si zaslúžite...* a ešte viac! 💫 Na predaj *exkluzívna rodinná vila*

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

3,999,000 € 7998 €/m²

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom, Dvorec, 572m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

254,900 € 2317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Ponúkame investičný pozemok v obci Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Iný stavebný pozemok | Ďatelinová | 18,732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok, s výmerou 18.732 m2 (cca. 76x246 metrov). Nac

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

36 €/m2 36 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 5i priestranný dom, Zamarovce, okres TN

Reality Trenčín

Rodinný dom | Zamarovce | 409 m²

Predstavuje na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom - novostavba v Zamarovciach, okres Tren

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

549,990 € 1345 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ- 3i byt so záhradkou v obci Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | 71 m²

Na predaj 3-izbový byt na prízemí so záhradkou v obci Potônske Lúky . Výmera úžitkovej plochy j

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

139,999 € 1972 €/m²

IBA U NÁS! Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovica | 7,454 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454 m2 (8 parciel), v záhra

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

3 €/m2 3 €/m2

IBA U NÁS! Na predaj 3-izobvý dvojdom Rezidencia Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | . | 70 m²

OBJAVTE DOMOV, KDE SA MODERNÁ ARCHITEKTÚRA STRETÁVA S EKOLOGICKOU EFEKTIVITOU www.hornemytores

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

188,999 € 2700 €/m²

IBA U NÁS! Moderný 4i rodinný dom s dvojgarážou, 770m2,PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

344,900 € 2499 €/m²

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Prestížne 3 a 4i byty v Marbelle

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ LUXUSNÉ BÝVANIE PRI MORI – EXKLUZÍVNE BYTY MARBELLA | PROJEKT SOLEIL Vit

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

499,999 € 5000 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO 2i apartmán 90m2 Costa del Sol,Marbella

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌞Ponúkame Vám priestranný 2-izbový apartmán na Costa del Sol – golf, pokoj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

388,990 € 4322 €/m²

IBA U NÁS Novostavba 3i bytu, 85m2, Štiavnik, Bytča

Reality Štiavnik

3 izbový byt | Štiavnik | 85 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE ✨ 3-izbová novostavba v objatí prírody | 85 m² | Štiavnik (okres Bytča) Hľ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

165,900 € 1952 €/m²

IBA U NÁS! Veľký pozemok, 1.000m2, Prečín, PB

Reality Prečín

Iný stavebný pozemok | Prečín | 1,000 m²

VIANEMA PONÚKA 🌄 VÄČŠÍ POZEMOK V PRÍRODE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ DOMOV 🌿 Ak hľadáte priestor,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prečín

29,990 € 30 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie