Predaj apartmánového domu, Bešeňová

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | 300 m²

So súhlasom majiteľa sa ponúka k predaju zabehnutý a obľúbený apartmánový dom - penzión v pokoj

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Objekty na predaj Bešeňová

Info v RK

Top
Top

Ponuka prenájmu 4 izbového bytu v rodinnom dome, Spišská Nová ves, Arnutovce

Reality Arnutovce

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

Ponuka prenájmu 4 izbovej bytovej jednotky so samostatným vchodom v rodinnom dome, obec Arnutov

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 17.09.2025
Byty na prenájom Arnutovce

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Top
Top

Rezervované - Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: KANCELÁRIE ŠKOLIACI PRIESTOR +OPEN SPACE+LOGISTIKA

Reality Nitra

Administratívny objekt | Šípova | 166 m²

MODERNÝ OFFICE | OPEN SPACE | ŠKOLIACE CENTRUM| SKLAD| LOGISTIKA | Hľadáte pre svoj tím reprez

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,328 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top
Top

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Okres SENEC - obec Blatné - NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom

Reality Blatné

Rodinný dom | Mlynská | 105 m²

Lokalita: obec Blatné, cca 7km od Senca. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastoč

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Blatné

190,000 € 1810 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Bývanie pod horou s dotykom prírody – moderný rodinný dom v obci Tužina na pozemku 1630 m2 okres PRIEVIDZA

Reality Tužina

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Dom, kde má ticho svoje miesto Sú miesta, ktoré si vás získajú hneď pri príchode. Ticho, ktoré

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tužina

370,000 € 1850 €/m²

Top
Top

Moderný rodinný dom na ul. Rybníčky BOJNICE – len pár metrov od Bojnického zámku

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rybníčky | 320 m²

Moderný rodinný dom v centre Bojníc – len pár metrov od Bojnického zámku Základné informácie •

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj rodinného domu s terasou, záhradný dom s vlastnou terasou spolu so zabehnutým podnikaním – Blatnica pri Gaderskej doline, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úspešne fungujúcim podnikaním – naj

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Blatnica

700,000 € 2500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

PREDAJ Rodinný dom na pozemku 634 m2 so šiestimi samostatnými bytmi - ul. Lesná - BOJNICE

Reality Bojnice

Rodinný dom | Lesná | 340 m²

Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

750,000 € 2206 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Garbiarska | 180 m²

Premyslené riešenia, pokojná lokalita a záhrada, ktorá vznikla pod rukami architekta V tichej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 5 izbový rodinný dom - bezbariérový s wellness zónou, veľkou terasou a garážou - ul. Garbiarska - PRIEVIDZA

Reality Bojnice

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22952)
Reality v Martine (746)
Upresniť hľadanie