Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou a výnimočnými výhľadmi v projekte Pod vŕškami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 4765 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 2 izbový byt, balkón, úplne centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 56 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 3125 €/m²

Top
Top

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

Top
Top

DÚBRAVKA - NA PREDAJ 3 izbový byt TOP LOKALITA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Top Novinka
Top Novinka

NA PREDAJ - Začiatok Dúbravky priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM- Garsónka, Rovniankova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Rovniankova | 34 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM garsonku vo vyhľadávanej časti v Bratislave - Pet

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top
Top

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ - romantická rekreačná chata s výhodami domu po rekonštrukcii s prístupom na pláž

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá Juh | 70 m²

Lokalita : SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj dvojpodlažnú

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Senec

189,900 € 2713 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SENEC - NA PREDAJ NOVOSTAVBA-2 izbový čiastočne zariadený byt s terasou, záhradou a vlastným parkingom pre 2 autá - Holubia ul. - NOVÁ TEHELŇA v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 50.31 m²

Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Senec

198,000 € 3936 €/m²

člen NARKS
Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 6957 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Top
Top

PORUBSKY | Takmer 100 m² svetlého 3-izbového bytu s terasou a balkónom v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Konopná | 83 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má z každého rožka troška? Tak potom ste možno hľadali tento priestranný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,900 € 2890 €/m²

Top
Top

Jedinečný 3 izb. byt - prémiové zariadenie, garáž a záhrada v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

Top
Top

4i rodinný dom v obci Cerová v blízkosti Malých Karpát

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 150 m²

DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Cerová

124,900 € 833 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,900 € 6665 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE - Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nálepkova | 282.5 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku Realitná kancelária Angels Real Vám pri

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

370,000 € 1310 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný 2 izbový byt "A. HLINKU" (nové vstupné dvere ADLO, nové okná INCON) Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj sympatický, vhodne dispozične členený 2 izbový byt s obrovským potencial

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,000 € 2627 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,990 € 4302 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (22952)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (746)
Upresniť hľadanie