Rodinný dom | Východná | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalí
190,000 € 1462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²
Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri
750,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²
Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko
820,000 € 2050 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na
120,000 € 889 €/m²
4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa
294,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka
247,900 € 2137 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe
385,000 € 4355 €/m²
2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal
239,999 € 4883 €/m²
2 izbový byt | Nobelova | 52 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,
244,900 € 4710 €/m²
Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš
335,000 € 2792 €/m²
3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť
158,500 € 2213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²
HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s
170 €/m2 170 €/m2
2 izbový byt | Krížna | 51 m²
Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Dvojgarsónka | Závodná | 35 m²
V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr
165,000 € 4714 €/m²
3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou
269,000 € 4481 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 89 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v
225,000 € 2528 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
219,900 € 3508 €/m²
3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2
379,000 € 3828 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar
990,000 € 4439 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 119.25 m²
Ponúkame na budúci prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v atraktívnej a dobre dostupnej l
Info v RK
2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní
269,000 € 5402 €/m²
4 izbový byt | Malý trh | 97 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt
615,000 € 6340 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.