Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
Rodinný dom | Senecká | 125 m²
Cena: 419000 € / ,, premium riešenie bez starostí " Predávame skolaudovaný moderný rodinný dom
419,000 € 3352 €/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Nedbalova | 37 m²
VitoReality ponúka do prenájmu veľmi vkusne prevedený kozmetický salón v Nitre v časti-Čermáň,
Info v RK
2 izbový byt | Košická | 57 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.
215,000 € 3644 €/m²
Rodinný dom | Plickova | 221 m²
Ak hľadáte priestor, v ktorom môžete žiť aj pracovať, vytvoriť si vlastné štúdio pohybu, fyzio-
599,000 € 2710 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 734 m²
Hľadáte kus vlastnej zeme v regióne s výbornou dostupnosťou, kde si môžete už dnes vyložiť nohy
75,000 € 102 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Rodinný dom | 205 m²
Len kúsok od Bratislavy, ukrytý v tichom lese pod Hradom Červený Kameň, sa nachádza útulný penz
275,000 € 1341 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto
Info v RK
4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²
439,000 € 3698 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Suchý jarok | 600 m²
Keď sa sny menia na realitu! V našom malebnom meste Humenné sa práve rozbieha mimoriadny projek
90 €/m2 90 €/m2
2 izbový byt | Komenského | 75.77 m²
Ponúkam exkluzívne na prenájom slnečný veľkometrážny 2 izbový byt v novostavbe z roku 2009. Byt
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka
189,000 € 2124 €/m²
3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate
418,000 € 3916 €/m²
4 izbový byt | SNP | 113 m²
Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr
239,000 € 2115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 10,644 m²
AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1
57.8 €/m2 58 €/m2
Rekreačný pozemok | 416 m²
Hľadáte dokonalý únik pred mestským zhonom, kde si môžete oddýchnuť, dopestovať vlastnú zelenin
19,500 € 47 €/m²
2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l
145,000 € 2302 €/m²
2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko
160,000 € 2105 €/m²
1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²
Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Teslová | 160 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný pozemok so starším rodinným
299,000 € 1869 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.