Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový apartmán v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový apartmán v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Jedinečný 1 izbový apartmán-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Obchodný priestor v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie 1. mája | 465.28 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v projekte HEUHAUS, v centre Hlavného mesta, na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Dvojizbový apartmán s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový apartmán s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA posledného 2izb. mezonetu s veľkou terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²

Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 2999 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Práve dokončený, rodinný 4izb. byt po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 4129 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pozemok v krásnom prostredí pod lesom na výstavbu RD

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 675 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj 4 samostatné pozemky v jedinečnej lokalite v obkl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

33,075 € 49 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

Top
Top

RIVERS | BORY NA HRÁDZI príjemný a svetlý 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Bory na Hrádzi | 96.14 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, svetlý a dispozične mimoriadne prakt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

399,000 € 4150 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 834m2 - Dolný Hričov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 834 m²

Na predaj: stavebný pozemok, Dolný Hričov – časť Peklina Ponúkame na predaj mierne rozširujúci

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

69,000 € 83 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22952)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie