PODUNAJKY - už v predaji!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,115 € 4192 €/m²

KÚPTE SI NEBYTOVÝ PRIESTOR pre Váš obchod, alebo kanceláriu

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Farského | 107 m²

AZAReal Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor v osobnom vlastníctve. T.č. je tu pre

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 2617 €/m²

REZERVOVANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

Prestížna adresa! Tehlový 4-izbový DOM s potenciálom a súkromnou záhradou, BA Nové Mesto, 355 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 125 m²

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s obytným podkrovím v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3592 €/m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenajmeme samostatný admin. priestor s väčším otvoreným priestorom v Bratislave II. Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 310 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave II. Ružinov na Trnavskej ceste. Pri

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – INVESTIČNÝ POZEMOK - BRATISLAVA VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre bytovú výstavbu | Príjazdná | 5,571 m²

BRATISLAVA – VAJNORY | 5 571 m² | UPI | INVESTIČNÝ POTENCIÁL | Existujúce IS | Silná rezidenčná

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Info v RK

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

TOPNovinka: Obchodný priestor S VÝKLADOM , Radničné námestie, sídlisko Záhumenice - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju predajňu alebo služby? Ponúkame na predaj nebytový priestor pr

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 3000 €/m²

Na predaj: 1 až 2 parkovacie miesta v garáži – Rezidencia Kolísky, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Ota Holúska | 20 m²

Ponúkam na predaj jedno/dve parkovacie miesta v podzemnej garáži Rezidencia Kolísky, v atraktív

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

26,000 € 1300 €/m²

Garzónka 42m

Reality Bratislava-Vrakuňa

Apartmán | Stavbárska | 42 m²

Moderná, na mieru zariadená garsónka o výmere 42m2, so vstavanými spotrebičmi (elektrická varná

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

135,000 € 3214 €/m²

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pronájem obchodního prostoru 102 m² Pri Šajbách, Bratislava, Slovensko

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Pri Šajbách | 102 m²

Ponúkame na prenájom priestranné nebytové priestory s celkovou výmerou 102 m², situované na prí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

349 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Staromestský klenot s charizmou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šafárikovo námestie | 117 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý byt v blízkosti Modrého kostolíka. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

FINREA│Priestranný a slnečný 2-izbový apartmánový byt, 90 m², Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 90 m²

Novinkou v našej ponuke je priestranný a slnečný 2-izbový apartmánový byt, 90 m², 20. poschodie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM︱Luxusný a priestranný 4-izbový byt v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 147 m²

ENZO REAL ponúka na prenájom jedinečný, priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt na Lander

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANE - Estetický 2-izbový byt v novostavbe EINPARK s 2 balkónmi a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 68.1 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne a štýlovo zariadený, 2-izbový byt v novostavbe E

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,000 € 4684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľkorysý 3-izbový byt v Rači – svetlo, priestor a pokoj prírody na dosah

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

334,900 € 4246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom skladu a skladovacie služby

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 650 m²

Ponúkame krátkodobý aj dlhodobý prenájom skladových priestorov. K dispozícii sú menšie aj väčši

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Prenájom priestranný 3 izbový byt s garážou Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na prenájom svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v b

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ DVOJIZBOVÝ APARTMÁN V RIVER PARKU – BÝVANIE NA NAJLEPŠEJ ADRESE PRI DUNAJI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²

V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,000 € 6429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 1-izbový apartmán s loggiou – Nové Mesto, Tehelné pole 29 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 1-izbový apartmán o výmere 29 m² s priestrannou loggiou, nac

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

193,999 € 6690 €/m²

Prenájom veľkého 1 izb. bytu s parkovaním na Dunajskej ul. v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame prenájom 1 izb. bytu vo veľkosti 52 m² a s balkónom orientovaným do Dunajskej ul., sit

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie