VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, SPACÍM KÚTOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 31.98 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,740 € 6590 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Hraničná | 83.1 m²

Hľadáte priestranný byt pre väčšiu rodinu? Ponúkame výnimočný 4-izbový byt s rozlohou 83 m² v o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

386,076 € 4646 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

Vaša nová adresa pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mišíkova | 1,002 m²

Exkluzívna lokalita pre váš nový domov vo vilovej štvrti. Na Mišíkovej ulici pod Slavínom ponúk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Vaša nová adresa pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mišíkova | 300 m²

V jednej z najžiadanejších vilových štvrtí Bratislavy – na Mišíkovej ulici pod Slavín – ponúkam

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

GODDESS PROPERTY - PREDAJ - pozemok 749 m2 - s projektom na výstavbu rodinného domu 222 m2 - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 749 m²

GODDESS PROPERTY predstavuje exkluzívnu príležitosť na PREDAJ – stavebný pozemok s projektom v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 374 €/m²

ARTHUR - 2-izb. novostavba - TOP investičná príležitosť

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Zhodnoťte vašu investíciu do termínu kolaudácie. So svojími službami a polohou je projekt ideál

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,700 € 5243 €/m²

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb. byt, Kalinčiakova - Bratislava, voľný IHNEĎ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 58 m²

Prenájom 2-izbového bytu – Kalinčiakova, Bratislava – Nové Mesto** Lokalita: Kalinčiakova ulic

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY PREDAJ rodinného domu v TOP lokalite Slnečnice - Viladomy, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 143 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj ideálny 4- izbový rodinný dom na ulici Žltá, Brati

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

725,000 € 5070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku 970 m2 v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 970 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 970 m2 na Trnkovej ul. Pozem

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 464 €/m²

Predaj stav. pozemku 3000 m2 v Petržalke na šport a voľný čas

Reality Bratislava-Petržalka

Rekreačný pozemok | Dolnozemská cesta | 3,000 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok na šport, telovýchovu a voľný čas v Petržalke pr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

150 €/m2 150 €/m2

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj stav. pozemku 5000 m2 v Petržalke na šport a voľný čas

Reality Bratislava-Petržalka

Rekreačný pozemok | Dolnozemská cesta | 5,000 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

150 €/m2 150 €/m2

NA PREDAJ atraktívny obchodný priestor v Lamači – Bakošova ulica

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Bakošova | 54 m²

ProvensReal s.r.o ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v mestskej časti Bratislava - L

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 27.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

175,000 € 3241 €/m²

EXKLUZÍVNY 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, PIVNICOU V MRAKODRAPE EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny, doposiaľ neobývaný 2 izbový byt s balkónom, pivnicou a gar

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 70 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme 4i byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Rekonštrukcia výh

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme v Petržalke 4i byt. Môže byť aj v pôvodnom stave.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

PRENÁJOM: obchod / kancelária, 118 m2, Palisády 11 BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 118 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom obchodný / kancelársky priestor v Bratislave v Starom Meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,097 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palisády | 118 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,097 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-generačný starší rodinný dom na Kolibe s potenciálom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom na Kolibe, Chrasťova ulica. Pôvodná časť domu z roku 1990, nás

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,000 € 1967 €/m²

Priestranný 2-izbový zariadený byt v Bratislave, v mestskej časti Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 65 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt, s výmerou 65m2, v Bratislave - mestskej časti Dúbravka

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Ideálny obchodný priestor v lukratívnej strategickej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Landererova | 275 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny komerčný priestor v obľúbenom projekte Panorama City

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie