PARQ Zátišie - flexibilná kancelária na predaj, zaujímavá investícia 48 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 48.1 m²

PARQ Zátišie - flexibilná kancelária na predaj, zaujímavá investícia, 48,10 m2 Moderná, reprez

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PARQ Zátišie - kancelária na predaj v novom projekte pri Kuchajde, 104 m2 + 10 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 103.72 m²

Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom na Kuchajdu a námestie.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

403,900 € 3894 €/m²

PARQ Zátišie - kancelária na predaj, ideálne pre malý tím alebo ateliér, 29 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 28.77 m²

Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom do parku. Nachádza sa na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

126,500 € 4397 €/m²

PREDAJ| Exkluzívna 5i vila s vyhrievaným bazénom a dizajnovou záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 350 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj luxusnú 5izbovú vilu s úžitkovou plochou 350 m2, nachádzajúcu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Obchodno-kancelársky priestor 140 m²

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Hraničiarov | 140 m²

Ponúkam na prenájom moderný nebytový priestor v polyfunkčnom dome Dominant, Námestie Hraničiaro

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,960 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom, plne zariadený 2-izbový byt s balkónom, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astronomická | 51 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v obľúbenej lokalite v Bratislave, v mestskej časti Ružinov -

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

**BEZ PROVÍZIE**PRENÁJOM SKLADU S PARKOVANÍM **

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor so strategickým umiestnením medzi VAJNORSKOU ul. a R

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Atraktívne obchodné priestory (37 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 31 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou od 24 - 51 m², situované na 1. poschodí renom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

296 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Atraktívne obchodné priestory (31 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 31 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

248 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenajmeme paletové miesta v zateplenom sklade v Jarovciach pri zjazde D4

Reality Bratislava-Jarovce

Priestor pre sklad | Kožušnícka | 10 m²

Prenajímame paletové miesta v zateplenom sklade 1900m2 v Jarovciach,kúsok od dialnice D4 do Rak

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Jarovce

0.5 €/deň 0 €/deň/m²

Dáme do prenájmu zateplený sklad v Jarovciach vedla zjazdu D4

Reality Bratislava-Jarovce

Skladový objekt | Kožušnícka | 1,900 m²

Dáme do prenájmu zateplený sklad v stráženom areáli v Jarovciach na Kožušníckej ulici,na skok o

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Jarovce

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Atraktívne obchodné priestory (51 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 51 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

408 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predáme hliníkovú halu 1800m2 - konštrukciu bez opláštenia 30x60m

Reality Bratislava-Jarovce

Skladový objekt | Kožušnícka | 1,800 m²

Predáme celohliníkovú konštrukciu skladovej haly,bez opláštenia /može byť plachtové,panelové al

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

190,000 € 106 €/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívne obchodné priestory (24 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 24 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou od 24 - 50 m², situované na 1. poschodí renom

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

192 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

Garáž po rekonštrukcii - Bratislava - Trojdomy (Nové Mesto)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Trojdomy | 16.22 m²

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii na ulici Trojdomy v Novom Meste v Bratislave, s úži

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,900 € 1843 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

Rezervované.. na prenájom zariadený veĺký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrica-Bratislavská ulica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 68 m²

Ponúkame na prenájom zariadený veľký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrica-Bratislavská ulica

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prevádzkový priestor 700m2 v OC E-Port (zóna IKEA/LETISKO)

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ivánska cesta | 700 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom: Kancelársky priestor (6 miestností, 151 m²) v centre Bratislavy – Radlinského, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 151 m²

Ponúkam na prenájom priestranný kancelársky priestor nachádzajúci sa priamo v centre Bratislavy

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

KANCELÁRSKY CELOK 208,5 M2, TICHÁ ORIENTÁCIA DO VNÚTROBLOKU, NÁMESTIE SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 208.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok 208,5 m2 na Námestí SNP v centre mesta. Celok výmer

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Exkluzívne: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23027)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie