Pozemok s projektovou dokumentáciou, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Komerčná zóna | 5,510 m²

Pozemok s vydaným stavebným povolením na prevádzkový objekt v Bratislave - Petržalke. - celkov

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Logistické / skladové priestory Bratislava

Reality Bratislava-Devín

Priestor pre sklad | 3,400 m²

Priestory sa nachádzajú v novovybudovanom priemyselnom parku na diaľnici E65 spájajúcej Bratisl

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova v Trnávke na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,900 m²

Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Administratívno-skladový objekt v Bratislave, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²

Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Logistické / skladové priestory Bratislava

Reality Bratislava-Devín

Priestor pre sklad | 7,925 m²

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom zariadený 3-izbový byt 82.27 m2 v SKY PARKU.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 88 m²

Ponúkame na prenájom krásny 3 izbový byt v projekte Skypark . Byt sa prenajíma kompletne zariad

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

TOP MAKLÉR ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej časti Podunajských Biskupíc, na Hviezdnej ulici.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hviezdna | 115 m²

TOP MAKLÉR ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej časti Podunajských Biskupíc, na Hviezdnej ul

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

320,000 € 2783 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

PREDAJ| Exkluzívny 5i penthouse s luxusnou veľkometrážnou terasou, blízko lesov Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 303 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný priestranný 5izbový penthouse, ktorý spája absolútny ko

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Samostatná uzamykateľná izba BEZ DEPOZITU

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Romanova | 15 m²

Dám do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v byte. Cena izby je 350e, vratane energii a inter

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

TOP MAKLÉR Vám ponúka samostatnú izbu na prenájom DEPOZIT NEPLATÍTE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garsónka | Estónska | 20 m²

TOP MAKLÉR Vám ponúka samostatnú izbu na prenájom v byte na Estónskej ulici. Byt má nové podlah

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANE Predaj 2-izb. bytu na Osuského ul., zač. Petržalky /kompletná nová rekonštrukcia/ 55m2/

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Osuského | 55 m²

Predaj 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii na Osuského ul., začiatok Petržalky Dispoz

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 4180 €/m²

flexibilné kancelárie: od jednej miestnosti až po celok ꓲ DROBNÉHO

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Drobného | 595 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Súčasná ekonomická situácia ovplyvňuje k

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

2 izbový byt na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bezručova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Bezručovej ulici v Starom meste. Byt sa nachádza vo dvore

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

FRANK ZICHER - Predávame vonkajšie parkovacie státie na Ondavskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 15 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,900 € 1193 €/m²

REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na prenájom 3 izbový byt na ulici Krížna

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 67 m²

Ponúkame vám na prenájom 3-izbový byt po kompletnej modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

Rezervované Ponúkame na prenájom zariadený veĺký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrice-Bratislavská ulica.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Bratislavská | 65.56 m²

Ponúkame na prenájom zariadený veľký 2ibyt v Bratislave MČ Záhorská Bystrica-Bratislavská ulica

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 373.9 m²

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave III. Rači ktorý sa nachádza na prízemí v uzatvorenom

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Nadčasový byt s balkónom v obľúbenom projekte Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 3i byt v novostavbe na začiatku Petržal

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4167 €/m²

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

Reštaurácia s nechtovým štúdiom na predaj - Znievska ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Znievska | 310.25 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám exkluzív

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 17.02.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie