Garáž | Miletičova | 20 m²
NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s
39,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | Zrínskeho | 300 m²
Historická vila na Hradnom kopci – Zrínskeho ulica, Bratislava Ponúkame na predaj jedinečnú hi
1,350,000 € 4500 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 54 m²
Predstavujem vám výnimočný 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, v tretej veži ikonickéh
375,000 € 6944 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 0 m²
Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj v cene do 550.000 eur. Vopred ďakujem za pon
Cena na vyžiadanie
Garáž | Malokrasňanská | 12 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest
27,300 € 2275 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Dátum konania dražby: 31.03.2026 Čas otvorenia dražby: 11:30 hod. Miesto konania dražby: Hotel
499,000 € 499000 €/m²
Garsónka | Estónska | 16 m²
TOP MAKLÉR Vám ponúka samostatnú izbu na prenájom v byte na Estónskej ulici. Byt má nové podl
350 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave, v zateplenom bytovom dome na Sab
255,000 € 3696 €/m²
4 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²
255,000 € 3696 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²
Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B
365,000 € 2607 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal
91,000 € 2459 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 51 m²
Ponúkame na prenájom moderný a štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte SKY PARK od svetoznám
1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Repašského | 69 m²
Predaj 3-izbového bytu s loggiou – 65 m², Repašského ulica, Bratislava – Dúbravka. Ponúkame na
Cena dohodou
1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²
Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt
198,378 € 6803 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. Lokalita Bratislava D
Cena dohodou
3 izbový byt | Kysucká | 112 m²
Occam New Home ponúka na prenájom priestranný 3i byt v kvalitnom tehlovom dome s výťahom, situo
1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²
Prenajme administratívne priestory v Bratislave II. na Technickej ulici. Priestory sa nachádzaj
11.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Bratislavská | 550 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu zasadenú v objatí rajskej prírody Malých Karpát.
Info v RK
2 izbový byt | 48 m²
Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m
252,307 € 5256 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 108 m²
RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by
510,000 € 4722 €/m²
3 izbový byt | Floriánska | 71 m²
Byt momentálne zariaďuje a k nasťahovaniu bude od 1.4.2026 Prenajíma kompletne zariadený nad
1,690 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Haanova | 84.6 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj vzdušný a praktický 4- izbový byt, ktorý je čiastočne zaria
298,000 € 3522 €/m²
2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²
Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh
276,690 € 5998 €/m²
2 izbový byt | Kalinčiakova | 75 m²
Hľadáte byt, ktorý má šmrnc, priestor aj skvelú adresu? Tento výnimočný bytík na Kalinčiakovej
305,000 € 4067 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.