Na prenájom kancelárie BA II. - Krížna ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krížna | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov, Krížna. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.

Publikované: 09.04.2019 Aktualizované: 11.06.2021
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: Moderný 2-izbový byt v Ružinove na Šándorovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šándorova | 56 m²

Hľadáte pohodlné a príjemné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? Reality

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ: PRENÁJOM: dogfriendly bývanie 1,5 izbový mestský byt v obľúbenej lokalite Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 44 m²

Reality & Design ponúka na prenájom 1,5-izb. byt v Ružinove, časť Nivy na Martinčekovej ulici.

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj garáž v mestskej časti Bratislava Vrakuňa na Bebravskej ulici

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bebravská | 13 m²

Ponúkame na predaj garáž, na ulici Bebravská, BA – Vrakuňa. Veľkosť garáže 13 m2. Vstup je cez

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

25,000 € 1923 €/m²

Predaj garážových státí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Predaj garážových státí /9 ks/ v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove.

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

SKLAD / SHOWROOM 653m2 vlastný vstup, plne obsadené centrum

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Hodonínska 27 | 653 m²

Skladový priestor s potenciálom pre vybudovanie showroomu 653m2 v plne obsadenom obchodnom cent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena na vyžiadanie

Butikový developerský projekt

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Chrasťová | 3,624 m²

Realitná kancelária Urban & Partner ponúka na predaj pozemky na bratislavskej Kolibe s ideálnou

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Prenájom kancelárie-Polianky 5, Bratislava- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 36 m²

Ponúkame Vám vo vlastnom objekte vysoký štandard za výhodnú cenu - aktuálne voľné priestory: 1.

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Flexibilné kancelárske priestory a zdieľaná zasadačka v budove | VNET Office Park | Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Černyševského | 21 m²

POPIS BUDOVY VNET Office Park je 8-poschodová administratívna budova v bratislavskej Petržalke

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Lucron ponúka krásny 4 izbový byt v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 108 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

589,990 € 5463 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

Na predaj moderný, priestranný 4-izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106 m²

Realitná kancelária RSQ 1 Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v no

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 3481 €/m²

Arvin & Benet | Historická budova v srdci Rače

Reality Bratislava-Rača

Reštaurácia | Detvianska | 464 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj investičnú budovu Račianskej Viechy lokalizovanú v centre mestsk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

849,000 € 1830 €/m²

100PRO | 258 m² na najvyššom podlaží | Penthouse v projekte Meldensohn

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Kazanská | 258 m²

PENTHOUSE V PROJEKTE MELDENSOHN | 258,80 m² CELKOVEJ PLOCHY Sú byty, ktoré ponúkajú izby. A

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

495,000 € 1919 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 3 izbový byt v Slávičom údolí s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 143 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s veľkorysou terasou v n

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

NAVA | 5-MIESTNÝ OFFICE DOM SO ZÁHRADOU NA PRENÁJOM V TRNÁVKE - SLOWACKÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slowackého | 145 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na prenájom polovicu rodinného domu na Trnávke (ul. Slov

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 izbový plne zariadený byt v novostavbe Matadorka, BA-V, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 60.48 m²

S poverením klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Matadorka na ulici Gustáva Mal

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 5374 €/m²

Kúpime 1i. byt celá Dúbravka, platba v HOTOVOSTI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Landauova | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Dúbravka. Platba v Hotovosti! R

Publikované: 15.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Rezervovaný-Premiére-2 izbový zariadený byt ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 47.06 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj 2 izbový moderný byt o výmere 52 m2 v nadštandardnom

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,500 € 5727 €/m²

PREDAJ 6-izb. rodinný dom so záhradou a terasou pri lese, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod lesom | 263 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení predstavuje priestranný a elegantný 6-

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,300,000 € 4943 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VÍKEND!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 70 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, v Podunajských Biskupiciach, na Estónskej ulic

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

245,000 € 3500 €/m²

Predaj 2,5 izbového bytu v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 58 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite – Žilinská

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

240,000 € 4138 €/m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Na prenájom 2-izbový moderný byt v projekte Nido

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Byt má výmeru 50,81 + 8 m2 balkón a nachádza sa na 6./7 poschodí. Dispozícia bytu: Byt pozost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie