Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Rači-Kaviareň.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviare

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Realdustry - ponúka samostatnú uzamykateľnú garáž na predaj.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Riazanská | 18 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž na predaj na Riazanskej / Varšavskej ulici v N

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

27,000 € 1500 €/m²

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenájom - Odstúpenie zdravotníckeho zariadenia, BA Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Iný priestor | Laurinská | 119 m²

Ponúkame na odstúpenie plne zabehnuté zdravotnícke zariadenie v atraktívnej lokalite Na Laurins

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

**INVESTIČNÉ POZEMKY, KDE TICHO A PRÍRODA MAJÚ HLAVNÉ SLOVO**

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rekreačný pozemok | Koziarka | 1,490 m²

Bratislava – Vinohrady - Koziarka | 1 490 m² Predstavte si miesto, kde ráno počuť vtáky namies

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

290 €/m2 290 €/m2

Štýlový a svetlý 2-izbový byt s francúzskymi oknami s atmosférou novostavby a výhľadom na Kresánkovej ulici, Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 55 m2 a balkónom.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový nízkoenergetický RD so zimnou záhradou

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Popradská | 110 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, komfort a benefity rodinného domu?

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zdieľaný PRENÁJOM – 1 izba v 3-izb. byte na Gwerkovej ul. v Petržalke - Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | A. Gwerkovej | 64 m²

Zdieľaný prenájom - ponúkame na prenájom jednu samostatnú izbu v kompletne zrekonštruovanom 3-i

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

420 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom priestrannej zby v 2 izbovom byte s loggiou – Bratislava – Staré Mesto, lokalita Mozartova v príjemnom tichom prostredí v blízkom dosahu ku prírode.

TUreality ponúkajú prenájom priestrannej izby v dvojizbovom byte Bratislava – Staré Mesto, loka

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Moderné priestory na prenájom v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | Vyšehradská | 675 m²

REALSTEP ponúka na prenájom priestranný, reprezentatívny obchodno-prevádzkový priestor o výmere

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vkusne zariadený 3-izbový byt vo Vydrici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81 m²

3 - izbový byt s rozlohou 81 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza pod hradným kopcom v novovzniknutej

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný nový 2-izbový byt s loggiou v novovzniknutej mestskej štvrti Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

Príjemný nový 2-izbový byt s rozlohou 51 m2 s loggiou 4,6 m2 sa nachádza v novozniknutej mestsk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj - veľkometrážny 1 izbový byt v staršej novostavbe na Budatínskej ulici v Bratislave – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 52 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1 izbový byt v s

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

189,900 € 3652 €/m²

Štýlová garsónka na začiatku Petržalky - bývaj pár minút od centra

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Šustekova | 29 m²

Realitné Impérium ponúka na prenájom novo zrekonštruovanú garsonku v Petržalke na Šustekovej ul

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

470 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame dizajnový a priestranný 3i byt v obľúbenom projekte Sky park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 90 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s loggiou a parkov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Devínska Nová Ves - 3 pozemky na predaj – Devínske jazero, elektrina, studňa, rekreačný dom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 900 m²

Ponúkame na predaj 3 samostatné pozemky v atraktívnej prírodnej lokalite Devínske jazero (DNV),

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

99,000 € 110 €/m²

HOUSE & WEBER I OTA HOLÚSKA, garážové státie, REZIDENČNÝ PROJEKT KOLÍSKY, osobné vlastníctvo, DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Ota Holúska | 13 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj garážové státie na ulici Ota Holúska v obľúbenom rezi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

18,000 € 1385 €/m²

Rodinný dom na Devíne na Mládežníckej ulici !

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Mládežnícka | 150 m²

Realitná kancelária Mirus reality ponúka Exkluzívne na predaj rodinný dom s výhľadom na hrad De

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

700,000 € 4667 €/m²

Nový projekt rodinných domov v srdci Senca – Letná ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Predstavujeme vám výnimočný projekt dvoch moderných rodinných domov situovaných v jednej z najž

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

519,140 € 3532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme stavebný pozemok v Bratislave - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Komerčná zóna | Dvojkrížna | 3,086 m²

Adendreal ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok – Dvojkrížna ulica, Bratislava Spoloč

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

COMPACT OFFICES v Digital Park | Prenájom kancelárskych priestorov od 14m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 1,653 m²

Hľadáte kompaktné, reprezentatívne kancelárie v prémiovej biznis lokalite? Objavte Compact Offi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie