2 izbový byt | Radlinského | 56 m²
Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest
1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 437 m²
Andrea Smolinská ponúka na prenájom skladový priestor s výmerou 437 m² nachádzajúci sa na 2. po
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 2,420 m²
Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v samotnom ce
450 €/m2 450 €/m2
Záhrada | Devínske jazero | 606 m²
Ponúkame na predaj záhradu v lokalite Devínske Jazero. Výmera: celková plocha pozemku jee 585
63,000 € 104 €/m²
Dvojgarsónka | Topoľčianska | 42.62 m²
Realitná kancelária Metrixreal vám exkluzívne ponúka na predaj slnečnú a kompletne zrekonštruov
199,400 € 4679 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²
Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred
169,000 € 2449 €/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 49 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe (2008) v Bratislave - Karlov
817 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bystrická | 33 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, v novostavbe v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves na
510 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rovniankova | 36.3 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt bez balkónu o rozlohe 36.3 m2. Rovniankova ul. Bratislava-P
168,000 € 16 €/m²
Dvojgarsónka | Stavbárska | 42 m²
Popis nehnuteľnosti Na predaj 2-garsónka na Stavbárskej ulici č. 36, Bratislava – mestská časť
123,900 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v
287,000 € 3878 €/m²
Rodinný dom | Búdková | 240 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave spolu s pozemkom o výmere 767 m2 v lokalite Hor
985,000 € 4104 €/m²
Rodinný dom | Pod Zečákom | 153.7 m²
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v rámci dvojdomu v mestskej časti Lamač - Kamenáre, kto
679,000 € 4418 €/m²
2 izbový byt | Vukovarská | 54.75 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt so samostatným šatníkom v projekte Stockerka, ktorý je ideálnou
243,500 € 4447 €/m²
2 izbový byt | Vukovarská | 54.67 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2,5-izbový byt s inteligentnou domácnosťou v projekte Stockerka,
253,700 € 4641 €/m²
Administratívny objekt | Radlinského | 151 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 150 m², ktoré sa nachádzajú v historickej
1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 5,571 m²
BRATISLAVA – VAJNORY | 5 571 m² | UPI | INVESTIČNÝ POTENCIÁL | Existujúce IS | Silná rezidenčná
Info v RK
Garáž | Labutia | 11 m²
Ponúkame na predaj vnútorné podzemné parkovacie miesto v blízkosti vchodu Labutia 7, stredná bu
23,000 € 2091 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B
579,000 € 8515 €/m²
2 izbový byt | 69 m²
Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn
320,000 € 4638 €/m²
3 izbový byt | 69.63 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta
354,000 € 5084 €/m²
Garsónka | 22.5 m²
Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by
147,000 € 6533 €/m²
3 izbový byt | 79.41 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, štýlovo zariadený 3-izbový byt situovaný v ikonickom rezidenčno
1,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod
334,900 € 3601 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.