2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, na Br
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Smolenická | 66 m²
REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj veľmi vkusne kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Smolenick
269,900 € 4089 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 188.4 m²
Nebytové priestory sa nachádzajú na frekventovanej Račianskej ulici v Novom Meste. Ponúkame vá
12.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Haburská | 1 m²
REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H
Info v RK
2 izbový byt | Homolova | 37.95 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt na Homolovej ulici. Byt sa nachádza na 12. poscho
195,000 € 5138 €/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 99 m²
Ponúkame vám na prenájom veľký trojizbový byt s lodžiou a pivnicou v tichej a pokojnej na adres
770 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Športová hala, závodisko | Stará Vajnorská | 420 m²
Dáme do prenájmu krásne otvorené priestory s kompletne presklennou stenou k športovým účelom /j
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | 938 m²
Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 48 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic
199,999 € 4167 €/m²
Obchodné priestory | Planét | 220 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu budovu nachádzajúcu sa v pokojnej časti Ružinova na ulici
299,900 € 1363 €/m²
2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By
275,402 € 4977 €/m²
3 izbový byt | Estónska | 53 m²
Prenájom 3 izbového bytu v tichom prostredí na Estónskej ulici v tesnej blízkosti Vrakúnskeho l
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kvetná | 100 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd
369,000 € 3690 €/m²
Objekt pre obchod | Domové role | 450 m²
Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž
3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Žilinská | 32.5 m²
DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žil
630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Vajnorská | 5,131 m²
Na predaj dominantná časť funkčného skladovo-prevádzkového areálu na Vajnorská ulica, Bratislav
1,999,000 € 450 €/m²
1 izbový byt | Antolská | 30.47 m²
Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka
164,900 € 5412 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Černyševského | 102.61 m²
POPIS PRIESTORU Ponúkame na prenájom priestranný a presvetlený kancelársky priestor o výmere 1
11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 50 m²
Hľadáte pohodlné a moderné mestské bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? R
1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Hviezdna | 400 m²
Naša realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na prenájom Reštauráciu v mestskej časti P
Cena dohodou
2 izbový byt | Podunajská | 60 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v bratislavských Podunajsk
780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 885 m²
Na predaj stavebný stavebný pozemok o výmere 885 m2 s krásnym výhľadom na mesto. Ideálny rozmer
593,000 € 670 €/m²
Garáž | Mraziarenská | 12 m²
Prenájom garážového státia v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove. Park
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Haburská | 17 m²
- Diana Novotná 0905 194 940 ponúka: ... - Na predaj skolaudovaná murovaná garáž so súpis.číslo
39,900 € 2347 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.