3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz
Cena dohodou
Rodinný dom | Jura Hronca | 300 m²
Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na predaj tento priestranný rodinný dom s dvojgarážou po
470,000 € 1567 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 365 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom samostatné kancelárske komerčné priestory v kompletne z
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 406 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších oddychových lokalít Bratislavy
199,000 € 490 €/m²
2 izbový byt | Vígľašská | 43 m²
Ak hľadáte praktické bývanie alebo istú investíciu v lokalite, kde máte všetko doslova pod noso
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garsónka | Bajkalská | 24 m²
Pohodlný apartmán na prenájom v srdci Ružinova na prenájom od 1.4. 2026. Hľadáte štýlové a mod
730 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Garsónka | Markova | 12 m²
Ponúkame na prenájom samostatnú uzamykateľnú izbu v slušnom zdieľanom byte, kde bývajú iba pori
350 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 83 m²
Pre vášnivých rybárov, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú atmosféru s výhľadom na jaz
320,000 € 3855 €/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 960 m²
Prenajmeme skladový priestor s výmerou až 960 m2 v Bratislave III. Rači ktorý sa nachádza na 2.
4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | 80 m²
Ponúkame na prenájom úplne nový, moderne a kompletne zariadený 3-izbový apartmán v prestížnej n
1,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ota Holúska | 56.01 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom v projekte Karpatium v
228,000 € 4071 €/m²
Administratívny objekt | Kopčianska | 120 m²
Realitná kancelária RK4 ponúka na prenájom kancelárske priestory v lokalite Bratislava -Petržal
1,188 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Slovnaftská | 340 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nový open-space obchodný priestor s veľkými výkladmi. P
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Slovnaftská | 156 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nové open-space priestor s veľkými výkladmi. Priestory
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Schengenská | 2,000 m²
HOUSE & WEBER ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej oblasti v mestskej časti Bratislava
149,900 € 75 €/m²
Administratívny objekt | Vajnorská | 65.5 m²
V reprezentatívnej historickej budove na rohu Vajnorskej a Družstevnej ulice ponúkame na prenáj
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 180 m²
Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=ow9-QewTlhI SLOVREAL ponúka na predaj priestran
580,000 € 3222 €/m²
4 izbový byt | Röntgenova | 88.69 m²
Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný a svetelný 4-izbový byt
314,990 € 3552 €/m²
Administratívny objekt | Kopčianska | 120 m²
1,188 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Orná pôda | Ovocná | 0 m²
Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj pozemok v Bratislava – Jarovce. Po
Cena dohodou
Orná pôda | . | 8,571 m²
Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok s investičným zámerom v časti Podunajs
49 €/m2 49 €/m2
Rodinný dom | Muránska | 232 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nádherne presvetlený 6-izbový dvojpodlažný rodinný do
999,900 € 4310 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,069 m²
Jedinečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite Potočné, výmera pozemku 1.069 m2, nové sk
695 €/m2 695 €/m2
2 izbový byt | Dunajská | 56 m²
Ponúkame na predaj unikátny celok na Dunajskej ulici č. 2, v 100 ročnom bytovom dome, ktorý poz
306,000 € 5464 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.